Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Gold Wings

Pet sektöründe yıllardır hizmet veren Gold Wings, evcil hayvanlarınız için üretilen yem seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde. Yemler ve meyveli kraker seçenekleri arasından, içeriğini en çok beğendiğiniz ürünlere pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Hamster, tavşan ve kuş türleri için besleyici yem seçeneklerinden oluşan Gold Wings ürünlerini, uygun fiyatlarıyla ÇiçekSepeti’nden sipariş edebilirsiniz.

Tüylü Dostlarınızı Mutlu Edecek Yemler

Kanarya, papağan, muhabbet kuşu gibi evcil hayvanlar için özel olarak üretilmiş Gold Wings ürünleri ile evcil hayvanlarınızı mutlu etmek oldukça kolay. Hamster ve tavşan gibi kemirgen türler için de özenle hazırlanmış yemler, besleyici ve aynı zamanda zengin içerikleri sayesinde evcil hayvanlarınızın gelişimlerine katkı sağlar. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve meyveli karışımlardan oluşan birbirinden farklı Gold Wings markalı yem seçenekleri özel kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde yer alır.

Sevimli Dostlarınıza Özel Lezzetler

Gold Wings ürün yelpazesi oldukça geniş olduğundan, papağan ve kanaryalar için üretilen yemler dışında besleyici tohumlar ve meyveli krakerlerden oluşan seçeneklere de göz atabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde indirimli Gold Wings ürünleri arasında hamster veya tavşanınızı besleyecek leziz yemler de bulunur. Bu yemler; yulaf, mısır, arpa, buğday, keçiboynuzu, balkabağı tohumu gibi evcil hayvanınızın bağışıklığını kuvvetlendirecek içerikler barındırır. Evcil hayvanlarınızın severek tüketeceği yemler, aynı zamanda onları güçlendirir.

Kaçırılmayacak Gold Wings Kampanyaları

Pratik ve ergonomik paketleri sayesinde evcil hayvanınız için sipariş ettiğiniz yemleri evinizde kolaylıkla muhafaza etmeniz mümkün. İhtiyaç duyduğunuz yem türüne göre birden fazla paket sipariş ederek daha uygun fiyatlarla Gold Wings ürünlerine sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti’ne özel Gold Wings kampanyalarından faydalanmak için hemen şimdi sipariş verin. İhtiyaç duyduğunuz tüm Gold Wings ürünlerini tek seferde uygun fiyatlarla sipariş ederek güvenle teslim alabilirsiniz.