İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Goldwell ÇiçekSepeti’nde!

Her insan kişisel bakımı için çeşitli yöntemler uygular. Bakımlı ve hoş bir görünüm için saç bakımına dikkat etmek önemlidir. Bu bağlamda Goldwell, evde kendi bakımını yapmak isteyenler için kaliteli ürünlerini satışa sunar. Çiçeksepeti’nden markanın ürünlerine göz atarak aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Goldwell Çeşitleri

Goldwell ürünleri alerji gibi durumlar dışında saç derisine veya saça herhangi bir zarar vermediğinden güvenle kullanılabilir. Ürünler kullanma kılavuzuna göre uygulandığında saçta yıpranma gibi durumlar meydana gelmez ve yumuşak bir his bırakır. O nedenle dibiniz gelene kadar uçlar uzun süre canlı ve parlak bir görünüme sahip olur.

  • Goldwell saç boyası kadın erkek fark etmeksizin yetişkin herkes için uygundur. Pigmentasyonları kuvvetli olduğundan kalıcılığı yüksektir. Rahatsız edici bir kokuya sahip olmadığından uygulamayı rahatsız olmadan yapabilirsiniz.
  • Goldwell şampuan saçları derinlemesine temizlerken kurutmadan nemlendirir. Bu sayede saçlar nemini kaybetmez ve daima canlı bir görünüme sahip olabilir. Kuru, normal ve yağlı saç tipleri için uygundur. Goldwell şampuan kullananlar tarafından beğeniyle karşılanır.
  • Goldwell saç şekillendirici sayesinde saçlarınızı ister dalgalı ister düz yapabilirsiniz. Bu ürün saçların daha kolay şekil almasını sağlarken aynı zamanda yumuşak bir his bırakır.

Goldwell Saç Bakım Ürünleri

Goldwell Türkiye farklı birçok çeşidini kullanıcıların beğenisine sunar. Saç için özel olarak üretilen ürünler saçları dipten uca besler ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Goldwell 6, 7, 8, 9 kg çeşitleri satışa sunulur. Bunlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yıkama ve bakımın ardından dilerseniz parlaklık sağlayan sprey kullanabilirsiniz. Bu sayede saçlarınız normalden parlak bir görünüme sahip olabilir.

Goldwell perma seti en sevilen ürünler arasında yer alır. Perma setinin içerisinde yer alan ürünler özellikle yıpranmış ve boyalı saçlar için tercih edilir. Zamanla fön ve düzleştirme gibi işlemler sonucu doğal buklelerini kaybeden saçların perma yaparken belirgin bukleler elde etmede yardımcı olur. Çiçeksepeti’nden markanın bu ve benzeri ürünlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.