Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Goody ÇiçekSepeti'nde!

2005 yılında Tropikal Pet A.Ş. tarafından kurulan Goody markası, günümüzde sevimli dostlarımız olan kedi ve köpekler için kaliteli ve besleyici mamalar geliştirmeye devam ediyor. Goody markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Goody marka mamalar, içeriğinde birçok besin bileşenini de barındırıyor. Tüm besin maddelerini doğru miktarda içerisinde bulunduran Goody mamalar, bu sayede komple gıda olma özelliğini de taşıyor. En iyi dostunuz olan kedi ve köpeğiniz için doğru miktarda besin almak, yaşam kalitesini de doğrudan artırır. Goody markası besleyiciliği ve lezzeti ile herkesin kalbini kazanır. Siz de uygun fiyatlı Goody ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Dört Dörtlük Goody Ürünleri

Kuru mama ve yaş mama seçenekleri ile Goody markası, yetişkin veya yavru evcil hayvanlar için ürünlerini geliştiriyor. Tavuk, kuzu, somon, karides, kuzu, pirinç, tavşan, ciğer gibi farklı lezzetleri sayesinde kedi ve köpeklerin beğenisini toplayan Goody markası, aynı zamanda fiyat performans dengesiyle de dikkat çekiyor. Lezzetli, besleyici, pratik ve ekonomik özellikleri ile Goody markası, dört dörtlük bir deneyim sunuyor. İndirimli Goody ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Goody marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Goody ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Minik dostlarınız için kaliteli ve uygun fiyatlı bir mama arayışınız bulunuyorsa, Goody markası ile tanışmalısınız. Siz de Goody ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Goody ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.