Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Goodyear ÇiçekSepeti'nde!

1898 yılında Frank A. Seiberling tarafından kurulan, otomobil lastiği dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Goodyear, günümüzde dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Goodyear markası, kalitesi ve performansı yüksek lastikleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

1971 yılında aya ilk ayak basan lastiğinde üreticisi olan Goodyear, ürünleri ve marka imajı ile zamana meydan okuyor. Otomobil lastiği alanında geliştirdiği yüksek teknolojiler ile Goodyear markası, 23 ülkedeki 55 fabrikasında üretim yapmaya ve ürünlerini zamanın koşullarına göre tasarlamaya önem veriyor. Siz de uygun fiyatlı Goodyear ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Kaliteli ve Konforlu Goodyear Ürünleri

Yaz lastiği ve kış lastiği başta olmak üzere, dört mevsim için özel olarak üretilen lastikleriyle de büyük beğeni toplayan Goodyear markası; performans odaklı lastikler de geliştiriyor. Goodyear markasının son yıllarda geliştirdiği SoundComfort teknolojisi, araç içerisindeki ses seviyesini %50’ye varan oranda azaltan bir lastik teknolojisi olarak karşınıza çıkıyor. Sürüş deneyiminizi iyileştiren Goodyear marka lastiklerin arasında en çok tercih edileni ise Goodyear 185/65R14 86H EAGLE SPORT Oto Yaz Lastiği oluyor. İndirimli Goodyear ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Goodyear marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Goodyear ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Goodyear otomobil lastikleri, size ve sevdiklerinize daha güvenli ve daha konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Siz de Goodyear ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Goodyear ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.