İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

GoPro ÇiçekSepeti'nde!

Aksiyon kameraları denince tüm dünyada ilk akla gelen markalardan biri olan GoPro, iddialı ürünleri ile sektördeki yerini daima koruyor. 2002 yılında kurulan bir Amerikan teknoloji şirketi olan GoPro, aksiyon dolu outdoor sporların vazgeçilmez parçalarından birini oluşturuyor. Yüksek kalitede kayıtlar yapabilen GoPro ürünleri ile tutkunu olduğunuz sporlarda en özel anları sorunsuzca kaydedebilirsiniz. Üstelik aksiyon sporları için özel olarak tasarlanan kameralar, dayanıklı gövde yapısı sayesinde her koşulda kayıt alabilmeyi mümkün kılıyor. Ürünün sahip olduğu lens kalitesi ve fonksiyonlarına yönelik GoPro fiyatları değişiklik gösterebiliyor.

Aksiyon sporlarını seven kullanıcılar için ürünlerini her zaman geliştiren GoPro, her yeni üründe özel anları en kaliteli haliyle kaydedebilmek için daha üstün özellikler sunuyor. Ayrıca zengin yedek parçaları ile her türlü hareketli sporla uyum sağlayabilen indirimli GoPro ürünleri, tüm sporcuların ortak noktası. Birbirinden özel GoPro kampanya ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden siparişini verebilir, fırsatlı bir alışverişe adım atabilirsiniz.

Üstün Çekim Kalitesi ile GoPro Ürünleri

Yüksek görüntü kalitesine eşlik eden titreşim önleme teknolojileri ile GoPro ürünleri; tırmanış, bisiklet, yüzme ve kayak gibi pek çok sporda eşsiz kayıtlar alabiliyor. En dikkat çeken modellerden biri olan GoPro Max 360, yenilikçi teknolojileri bünyesinde taşıyor. GoPro Max 360 ile 4K çözünürlükte çekimler yapabilir, dokunmatik ekranı ile kolaylıkla kontrol edebilir, canlı yayın yapabilir ve stereo ses kaydı alabilirsiniz. Üstelik yeni sezon GoPro ürünlerinde bu gibi yenilikçi teknolojileri bulabilir ve size en uygun modeli keşfedebilirsiniz.

GoPro, aksiyon kameralarına ek olarak lens koruyucuları, boru bağlantı parçaları, bileklik bandı ve emniyet bağlantı aparatı gibi yedek parçaları da kullanıcılarına sunuyor. Yapmış olduğunuz sporda, aksiyon kameranızı sabitlemek istediğiniz alana yönelik yedek parçalar arasından tercih yapabilirsiniz. Aksiyon sporlarında en hareketli anları sorunsuz bir şekilde kayda alabilmek için tasarlanan uygun fiyatlı GoPro ürünleri ile spor hayatınıza yeni bir açı kazandırabilirsiniz. Birbirinden özel yeni sezon ürünlere ek olarak outlet GoPro ürünleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Siz de spor yaparken hissettiğiniz en heyecanlı anları unutulmaz kılmak için GoPro aksiyon kamerası modellerini sepetinize ekleyebilir ve ÇiçekSepeti üzerinden online sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.