İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Görüntü Sistemleri

Seyir keyfinizi artıracak görüntü sistemleri ÇiçekSepeti farkı ile sizlere sunuluyor. Kaliteli ve zengin görsel deneyim talebi olanlar görüntü ürünleri ile bu beklentilerini tam olarak karşılayabiliyor. Uydu alıcıları, projeksiyonlar ve medya oynatıcılar gelişen teknoloji sayesinde üstün niteliklerle harmanlanarak sizlere ulaşıyor. Ürünlere yönelik kablo, kumanda, çoğaltıcı gibi tamamlayıcı ekipman ve aksesuarlar da satışa sunuluyor. Gerek tasarımsal gerekse yazılımsal ve donanımsal çeşitlilik üzerinden farklılık sunması neticesinde ise ortaya geniş bir ürün gamı çıkıyor. Böylece beklenti ve gereksinimlerinize tam uyan modeli tercih etmeniz mümkün oluyor. Farklı markaların görüntü sistemleri fiyat ve çeşitlilik avantajı ile ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Teknolojik Uydu Alıcıları

Fonksiyonel görüntü ürünleri arasında yer alan uydu alıcıları hem kanal çeşitliliği sunuyor hem de görüntü aktarım cihazlarının işlevselliğini artırıyor. Analog uydu alıcılıları, dijital uydu alıcıları, projeksiyonlar tercih ediliyor olmakla birlikte modern teknolojiyi içeren dijital alıcı çeşitleri rağbet görüyor. Dijital modeller SD uydu alıcısı ve HD uydu alıcısı olarak kategorize ediliyor. SD yani Standart Definition modeller standart yayın formatı sunarken HD ve FHD alıcılar yüksek çözünürlüklü yayın sağlıyor. İnternet çağının yeniliklerinden beslenen uydu alıcısı çeşitleri kullanıcıların favorileri arasında yer alıyor. Yüksek çözünürlüklü uydu alıcıları, Wi-Fi bağlantılı alıcılar, 4k çözünürlüklü olanlar, SD bağlantı noktalı modeller, Android uydu alıcıları keyifli ve konforlu bir kullanım alanı vadediyor. HDMI, MPEG ve DVB-S uyumlu olanlar, çoklu dil seçenekli seriler, geniş bant seçeneğine sahip olanlar, Türkçe dil destekli uydu alıcıları, görüntüler üzerinde işlem yapmaya imkan verenler, otomatik tarama yapabilen yüksek kanal kapasiteli olanlar da ilgi çekiyor.

Yeni Nesil Görüntü Ürünleri

Teknolojiden üst düzeyde faydalanmak isteyenler yenilikçi Media Player çeşitlerini tercih ediyor. Android TV kutuları mobil uygulama indirip kullanmaktan çevrim içi video içeriklerini izlemeye kadar pek çok seçeneği kullanıcılara sunuyor. Görüntü ve ses nitelikleri, bağlantı birimleri ve temel uydu özellikleri ile farkını ortaya koyan Android alıcılar çok fonksiyonel bir yapı sergiliyor. Netflix, Spotify ve Youtube gibi popüler uygulamaları destekleyenler keyifli kullanım vadederken, web tarayıcısına bünyesinde yer veren modeller işlevselliği ile öne çıkıyor. Android cihazlarda elektronik program rehberi, ebeveyn kontrolü, uygulama yükleyebilme, alt yazı ve Miracast desteği, teletex, yazılım yükseltme, medya oynatıcısı, oyun, hızlı kanal geçişi, çift tuner, uzaktan kumanda gibi özellikler de yer alabiliyor. Geniş bağlantı seçenekli uydu alıcıları tüketicilerin en fazla rağbet gösterdikleri arasında bulunuyor. Dahili Wi-Fi uydu alıcıları bu alanda bir adım öne çıkıyor. Ayrıca Ethernet, HDMI, USB ve Bluetooth bulunan alıcılar da rahatınızı artırma amacına hizmet ediyor. Geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıları memnun eden ÇiçekSepeti, uydu alıcı modelleri sayesinde bu gereksinimlerinizi karşılamanızı sağlıyor. Ürünleri inceleyebilir, ilginizi çekenleri sepete ekleyerek hızlı ve güvenli biçimde hemen satın alabilirsiniz.

Görüntü Sistemi Satın Alım Önerileri

  • HDMI standardı, Bluetooth versiyonu, USB giriş sayısı ve türü, akıllı kart ve MicroSD kart noktaları farklılık gösterdiğinden satın alım noktasında bağlantı niteliklerini göz önünde bulundurmak fayda sağlıyor.
  • Kaliteli seyir deneyimi için görüntü ve ses özellikleri iyi olan modellere yönelmek gerekiyor. FHS değeri, çözünürlük biçimi ve piksel çözünürlüğünü incelemeniz öneriliyor.
  • Modellerin CPU işlemci özellikleri, toplam kapasite, kullanılan RAM tipi ve bellek kapasitesi de çeşitlilik gösteriyor. Donma, takılma ya da ısınma gibi sorunlar olmaması adına gelişmiş donanım ve yazılım niteliklerine sahip olan alıcıları değerlendirebilirsiniz.
  • UHD uydu alıcıları size görsel içerikleri 4K çözünürlükte izleme olanağı tanıyor. 2160 piksel çözünürlük kapasitesinin kaliteli ses donanımı ve yazılımı ile desteklendiği alıcılar fark yaratıyor.
  • Satın alımda görüntü aktarım cihazlarınız ile görüntü sistemlerinin uyumluluğunu karşılaştırmanız ve tam performans kullanabileceğiniz modeller arasından seçim yapmanız öneriliyor.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.