Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

GP Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Çok uluslu bir pil markası olan GP alkalin pillerin yanı sıra şarj edilebilen pilleriyle de ünlüdür. Farklı ihtiyaçlara yönelik pil çözümleri sunan GP şarjlı pil çeşitleri için özel olarak tasarlanan şarj cihazlarına da sahiptir. Pil ve pillerle bağlantılı ürünler tasarlayan marka kurulduktan kısa bir süre sonra üretim ağını güçlendirerek tüm dünya geneline yayılmayı başarmıştır. Kaliteli GP ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Uzun Ömürlü GP Pil Çeşitleri

Kumandalar, oyuncaklar, el fenerleri, kişisel bakım cihazları gibi ürünler pil yardımı ile çalışır. Piller üretildikleri malzeme yapısına bağlı olarak uzun süreli kullanım imkanı sağlarlar. GP ürünleri çevre dostu içeriği ve kaliteli malzeme yapısı sayesinde pille çalışan eşyalarınızı uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. GP pil çeşitleri alkalin, ultra, şarjlı gibi isimlerle anılır. Boyut olarak da farklılık gösteren GP ürünleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. GP, pil çeşitleri ve pil şarj cihazlarının yanı sıra powerbank modelleriyle de beğeni kazanır.

GP alkaline pil, AA, AAA, 9V, orta D, C ve büyük olarak karşınıza çıkar. Pille çalışan cihazınız için en uygun ürünü tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Markanın alkaline pilleri ultra ve ultra plus seçenekleri ile sunulur. Yoğun enerji ihtiyacı olan cihazlarda yüksek performans elde etmenize yardımcı olur. GP 9V, AA, AAA gibi ürünlerle uzun ömürlü bir kullanım imkanı yakalayabilirsiniz.

Bütçe Dostu GP Ürünleri

GP fiyatları ürün yapısına, adedine, kullanım şekline göre değişiklik gösterir. GP şarj edilebilir pil çeşitlerini defalarca şarj ederek yeniden kullanabilirsiniz. Şarj edilebilir piller uygun fiyatlara çok daha uzun ömürlü bir kullanım sunar. GP ultra pil çeşitleri 7 yıl kadar dayanan bir raf ömrüne sahiptir. Tıbbi cihazlarda bile kullanabileceğiniz ürün çeşitleri bulunan GP, bütçe dostu ürünleriyle beğeni kazanır.

GP kalem pil çeşitleri en sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Hemen her cihazla uyumlu olan bu piller şarj edilebilir özellikleri sayesinde tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Kaliteli, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı GP ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.