İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

590 ürün bulundu.

Gri Çiçekler

Türkiye’nin en büyük çiçekçisi olan ÇiçekSepeti size her zaman çarpıcı ve zarif aranjmanlar hazırlıyor. Bu aranjmanlar arasında gri çiçekler bir hayli öne çıkıyor. Çiçeklerin renkli dünyası gri saksılarla, vazolarla buluşuyor. Ortaya son derece dingin ve yalın görüntüler çıkıyor. Minimal tasarımlardan hoşlanıyorsanız veya evini ya da ofisini sade bir şekilde dekore eden sevdikleriniz için hediye arıyorsanız gri aranjmanların etkisinden faydalanabilirsiniz. Gri çiçekler daha resmi ilişkileriniz için de ideal bir hediye olabilir.

Sakinleştirici Etkilere Sahip Gri Çiçekler

Siyah ve beyazın karışımından elde edilen gri, gözün en rahat ve en net biçimde algıladığı renkler arasında yer alır. Bu özel renk siyah tonlarına yaklaştıkça dramatik, beyaz tonlarına yaklaştıkça da aydınlık bir imaj yaratır. ÇiçekSepeti’nin aranjmanları arasında her iki tona da yakın olan farklı vazo seçeneklerini bulmanız mümkün. Heykel formundaki dekoratif saksılar içinde yer alan ve sukulent ile bonsai bitkileri eşliğinde gönderilen Gümüş Yüz Seti koyu renk tonu sayesinde hem dramatik hem de ışıltılı bir etki yaratıyor. Minimoy serisi ise gri üzerine beyaz motiflerin yer aldığı bir saksı içinde gönderiliyor. Sukulent bitkilerin farklı çeşitlerini barındıran aranjmanın desenli saksısı, ahşap ayaklar üzerinde yükseliyor. Hem aydınlık hem de gizemli görünüme tek üründe sahip olmak isterseniz Trio World serisini tercih edebilirsiniz. Dünya desenli ve küre formlu üç ayrı saksı içeren Trio World, grinin iki farklı tonunu bir arada sunuyor. Saksılar altında yer alan tabla ise tasarımın bütünleyici unsuru olarak dikkat çekiyor.

Gri Renge Neşe Katan Tasarımlar

Gri rengin sakinleştirici etkisini neşeli ve sevimli saksılar ile dengelemeniz mümkün. Fil, baykuş, köpek, kirpi ya da kedi gibi sevimli hayvanların formuyla hazırlanan saksılar bu amaç için oldukça ideal. Dilerseniz saksı içinde renkli ek aksesuarların bulunduğu aranjmanları da tercih edebilirsiniz. Meleğim Nandina serisi bu tasarımların en iyi örneklerinden biri. Gri saksı içinde yer alan bir adet melek, bir adet ev ve renkli balon bibloları ile son derece masalsı bir görüntü yaratabilirsiniz. Trio Cat serisi ise kedi formunda hazırlanan 3 adet saksı içerir. Kedili tasarımlardan hoşlanıyorsanız kaktüs bitkisi ile birlikte gönderilen farklı seçenekler de bulabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye seçerken hem bitkinizin hem de saksınızın sıra dışı olması için zeytin fidesi ile baykuşlu saksıları buluşturan tasarımlardan faydalanabilirsiniz. Neşeli gri saksılar içinde bonsai, sukulent, kaktüs gibi birçok farklı bitki çeşidini de bulmanız mümkün.

Renkli Çiçeklerle Hazırlanan Gri Aranjmanlar

Gri saksılar yalnızca dayanıklı bitkileri değil, kalanchoe, cennet bambusu, lavanta ya da orkide gibi renkli seçenekleri de içeriyor. Özellikle orkide ve kalanchoe çiçekleri gri saksılar ile benzersiz bir uyum yakalıyor. Oak serisinin küre formundaki gri saksısı sarı, beyaz ve mor renkteki kalanchoe çiçekleri ile süsleniyor. Saksı içine eklenen kırmızı mantar bibloları ise çiçeklerin renk cümbüşüne şirin bir etki katıyor. Antik Yunan esintisi taşıyan Helen serisinin mor orkide içeren tasarımı hem el yapımı saksısıyla hem de zarif çiçeğiyle tüm kalpleri ısıtmaya aday. Yalnızca aranjmanların görüntüsüyle değil, çiçeklerin kokusuyla da sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz Helen serisinin lavanta ve başak bitkilerini içeren tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Trio Real serisi sayesinde lavanta ve kalanchoe çiçeklerine bir arada sahip olmanız da mümkün. Hayatınızdaki en özel kişi için, aileniz ve dostlarınız için ya da resmi iş ilişkileriniz için gri çiçekleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca çikolata hediyeli ekonomik seçenekler de bulabilir ve Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.