Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Guaj Boya

Şeffaf yapıda olmayan ve su bazlı bir tasarıma sahip oldukları için kapatıcı yapısı bulunan guaj boya çeşitleri, hem çocukların hem de yetişkinlerin severek kullandıkları ürünler arasında yer alır. Hatta çocukların sulu boya ile başlayan maceraları genel olarak bu ürünlerle devam eder. Kullanım sırasında boyayı bir miktar sulandırıp seyreltmek gerekir. Zeminlerin üzerinde bıraktığı etkiler sebebiyle yağlı boyayı fazlasıyla andıran bu ürünler, günümüzde pek çok marka tarafından aktif olarak üretilir.

Birbirinden farklı model ve özelliklere sahip, en kullanışlı tasarımları bir araya getiren guaj boya modelleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, guaj boya sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Guaj Boyayla Neler Yapılabilir?

Yapıları itibariyle hem yağlı hem de sulu boyayı andıran ürünler resimde profesyonel bir hale gelmek isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Bu çeşitlerde pigmentler özel zamkla yapıştırıldıkları için, boyaların dokusu resmin yapıldığı kağıdın üzerine tam olarak geçmez. Kağıtların üzerinde yüzeysel bir hat oluşturur. Guaj boya seti çeşitlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Resim sanatıyla yakından ilgilenen kişilerin hemen hemen hepsi bu ürünleri bilir. İlk etapta öğrencilik yaşamında tanışılan bu boyalar, resim sanatıyla ilgilenme derecesine göre yaşamınızın ilerleyen dönemlerinde de size eşlik eder. Asıl kullanım amacı renklendirme olsa da süsleme ve dekoratif alanlarında da sık sık tercih edilir. Eğer çiziminizin iyi olduğunu düşünüyorsanız kara kalem bir çalışma yapıp, sonrasında guaj tipi boyayla renklendirip tablo haline getirmeniz iyi bir fikir olabilir. Bu sayede kendi eserlerinizi kendi belirlediğiniz renklerle harmanlayıp o şekilde saklayabilirsiniz. Okullarda verilen bütün resim derslerinde guaj kavramını mutlaka duyarsınız. Pratik ve eğlenceli kullanım şekliyle büyük küçük herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Aklınıza gelebilecek pek çok süs eşyasının boyanmasında da bu seçenekleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel alandaki kullanımları da yine oldukça geniştir.

Guaj Boya Çeşitleri

Birçok farklı çeşidi bulunan guaj boyalar tüp şişe, cam şişe, şişe gibi ambalajlama özellikleri ile karşınıza çıkabilir. Profesyonel alanda kolay kullanım şekli ve güçlü pigment aktarımı ile ressamlar, tasarımcılar ve özellikle illüstrasyon sanatçılarının sıklıkla tercih ettiği boya grupları arasındadır. İllüstrasyon sanatçıları Guaj boya seti ve çeşitlerini afişler, karikatürler, logolar, animasyonlar, kitap ve dergi kapak ve içlerinde sıklıkla kullanıldığına rastlayabilirsiniz. Guaj boyalar kullanım kolaylığı olarak kurusa dahi su ile tekrar eski haline söndürülebilir. Hızlı kullanımlarınız için tüp az mg ağırlığında olma ürün kullanımları sağlayabilirsiniz. Fakat uzun ve yoğun kullanım sağlayacaksanız gramajı fazla olan Cam şişe guaj boya tercihleriniz arasında olabilir. Cam şişe boyalarınız kurusa dahi su ile tekrar yumuşatılarak kullanım kıvamına getirilebilir. Birçok marka tarafından üretimi sağlanan ürün çeşitleri Şişe guaj boya, tüp guaj boya, cam şişe guaj boya, guaj boya setleri gibi birçok farklı çeşitte karşınıza çıkar. İhtiyacınıza uygun olan renk ya da renkleri istediğiniz ve güvendiğiniz markadan tercih edebilir Guaj boya fırçası ile kullanımını sağlayabilirsiniz. Guaj boyaların sunduğu en büyük avantaj kurusa dahi suda tekrar çözülebildiğinden kaynaklı hata telafi şansı tanır. Palet ile birlikte kullandığınız zaman ana renklerden ara renklere de ulaşabilirsiniz. Kağıt, kumaş, cam, tuval, seramik, ahşap gibi birçok farklı alana kolaylıkla uygulanabilir ve olumlu sonuçlar verir. Kağıtta uygulama esnasında kalın gramajlı kağıt tercihi yapmanız daha etkili sonuç almanıza yardımcı olur.

Avantajlı Guaj Boya Fiyatları

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız beyaz guaj boya, tüp guaj boya, jel guaj boya ve guaj boya seti gibi guaj boyalar tek tıkla beğeninize sunuyor. ÇiçekSepeti guaj boya kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Guaj boya sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran kullanışlı ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.