İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Guard ÇiçekSepeti'nde!

Cüzdan ve kartlıklar günlük hayatta çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kadın ve erkekler için bulunan farklı tasarımda modeller ile hoş bir aksesuar olarak da işlev görürler. Birbirinden şık ve kaliteli modelleri ile Guard markası, ürün çeşitlerini sizlere uygun fiyat avantajları ile sunar. Guard cüzdan modelleri arasında her zevke hitap eden birden çok ürün bulmak mümkün. İnceleyebileceğiniz ürün seçenekleri arasında Guard kemer modelleri de bulunur. Siz de zevkinize ve bütçenize uygun seçenekleri kolaylıkla inceleyebilir ve hoşunuza giden modellerini online alışveriş yöntemi ile sipariş edebilirsiniz.

Guard Cüzdan Modelleri

Birçok farklı renk ve model seçeneği ile markanın cüzdan modelleri kullanıcıların beğenisini toplar. Erkek, kadın ve unisex modeller, sizlerin ihtiyacına ve zevkine en uygun ürünü bulmasını sağlar. Cüzdanlar hediye olarak da çok uygun ürünler arasında bulunur. Kullanışlı, dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle sık sık özel günlerde hediye olarak tercih edilir. Yeni sezon Guard cüzdan modellerini kendiniz veya sevdikleriniz için inceleyebilir ve bu son moda ürünleri keyifle kullanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarından faydalanarak beğendiğiniz modeli rahatlıkla ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Guard kartlık Modelleri

Kartlık modelleri, hem kullanım hem de sunduğu işlev açısından oldukça pratiktir. Guard kartlık çeşitleri renk, model ve boyut olarak birçok farklı alternatifi ile dikkat çeker. Çantasında veya cebinde büyük bir cüzdan taşımak istemeyenler için oldukça ideal bir yapıları vardır. Nüfus cüzdanı, ehliyet, banka ve kredi kartlarınızı rahatlıkla sığdırabilir ve ihtiyaç halinde aynı kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fazla kart sahibi olan kişilerin cüzdanlarını daha düzenli ve verimli bir şekilde kullanmaları yönünden de kartlıklar oldukça etkili bir üründür. Kampanyalı Guard kartlık fiyatları ile ister yardımcı aksesuar isterseniz de tekli kullanım için ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Cüzdan ve kartlık çeşitlerini bir arada almayı düşünüyorsanız, markanın kemer seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Bu sayede birbiriyle uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve şık tasarıma sahip Guard ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile ÇiçekSepeti'nde!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.