Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Guess Ürünleri Çiçeksepeti’nde!

İtalyan kökenli Amerikan moda şirketi olan Guess by Marciano, dünyaca ünlü lüks segmentte ürünler üreten bir markadır. Moda denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Guess, günümüzde pek çok farklı alanda ürünler üreterek müşteri kitlesini genişletmektedir. Stil, tarz, popüler ürünler dışında zamansız ve her zaman ikona dönüşecek tasarımlara önem veren marka, kalitesinden asla taviz vermeden ürünleri sunmaya devam etmektedir.

Farklı ürün grupları ile kullanıcıların zevklerine hitap eden marka, özgün bir stil yaratmak isteyenler için birçok seçenek sunar. Saatten parfüme, giyimden ayakkabıya kadar birçok kategoride ürünü bulunan markanın modelleri, her zaman kendini gösterecek özgün çizgilere sahiptir. Bu nedenle de Guess markası, her zaman ihtişamla yan yana anılmaktadır.

Şık ve Kaliteli Guess Ürünlerini Keşfedin!

Guess markasının ana kategorisi her zaman giyim olmuştur. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde ürünler sunan marka, kalıcı desen seçimleriyle akıllarda yer edinmiştir. Tüm aile bireylerine özel seçenekler sunan markanın bir diğer bilinen alanı ise ayakkabıdır. Her yaştan ve kategoriden kişiler için ayakkabı üren marka; spor ayakkabı, bot, topuklu ayakkabı, çizme, klasik ayakkabı gibi tüm model seçeneklerini sunmaktadır. Rahatlık ve konforun yanı sıra şıklığa ekstra özen gösteren modelleriyle Guess, birçok kişinin favori markasıdır. Markanın giyim alanında öne çıkan bir diğer kategorisi ise jean pantolonlardır. Havalı ve şık jean modelleri, rahatlığıyla bilinir ve her tarza hitap eder.

Guess markasını ülkemizde ise daha çok kol saati ile bilinmektedir.Hatta bazıları sadece saat markası olduğunu bile düşünebilir. Ancak kol saatleri, aksesuar seçenekleri arasında yer alan bir kategoridir. Guess kaliteli ve şık saat modelleriyle kullanıcıların akıllarında iyi bir saat markası olma imajını kurmuştur. Saat dışında parfümleriyle de bilinen marka, eşsiz ve zarif kokular sunarak stilinizdeki tüm noktaları kusursuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Guess parfüm, kol saati ve diğer tüm ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilir, güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.