İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

26 ürün bulundu.

Guess Parfüm

Baştan çıkarıcı kokuların kusursuz oranda bir araya gelmesiyle üretilen Guess parfümler sizi her adımda gölgeniz gibi takip edecek ayrıcalıklı bir koku deneyimi yaratıyor. Konu parfüm olduğunda aklan gelen ilk markalardan olan Guess, onlarca farklı parfüm seçeneğiyle kullanıcı taleplerine cevap veriyor. Siz de gün boyu teninizi saracak, girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi sağlayacak Guess parfümlerle ayrıcalıklı kokuların dünyasına adım atabilirsiniz.

Gücünü Çok Katmanlı Oluşundan Alan Benzersiz Kokular

Parfümler formüle edilirken tepe, kalp ve dip notalarda farklı aromatik yağlar ve burna hoş gelen esanslar kullanılıyor. Temiz tene ve giysilere uygulanması önerilen parfümleri ilk sıktığınızda sizi tepe notalar karşılıyor. Oldukça yoğun bir koku yayan tepe notalar, birkaç dakika içinde yerini kalp notalara bırakıyor. Kalıcılığı birkaç saati bulan ve genellikle tepe notalardan çok daha yoğun aromalar barındıran kalp notaların etkisi azalırken bu kez de ortaya dip notalar çıkıyor. Parfümlerin en uzun süre kalıcılık gösteren notaları olarak da bilinen dip notalar, gün boyu sizi gölgeniz gibi takip ediyor. Siz de ÇiçekSepeti üzerinde yer alan Guess parfümlerin hangi notalarda nasıl kokular barındırdığını inceleyebilirsiniz. Ardından da detaylarıyla sizi en çok kendine çeken kokuyu sipariş edebilirsiniz.

Konu parfüm olduğunda birbirinden farklı kokuları birbiriyle harmanlayan Guess, her zevke hitap edecek çeşitlilikte ürünler sunuyor. Daha kavruk bir koku deneyimi yaşatan baharatlı kokular, esans yoğunlukları bir hayli fazla olan otantik kokular ve daha ferah bir koku elde etmenizi sağlayan çiçeksi kokular üzerine onlarca farklı ürün formüle eden Guess, farklı koku zevklerine ve taleplere cevap verecek çeşitlilikte ürünler hazırlıyor. Size yalnızca kendinize çok yakışacak o özel kokuyu bulmak kalıyor. Koku zevklerinize hitap eden parfümü bulduktan sonra 50 ml. ve 100 ml. arasında değişen şişeler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Sehayatlerde çantanızda taşıyabileceğiniz 50 ml. ürünleri pratik bir kullanım için de tercih edebilirsiniz.

İstediğiniz Koku, İstediğiniz Yoğunlukta

ÇiçekSepeti üzerinde farklı türleri bulunan Guess parfümler Edp. ve Edt. olarak öne çıkıyor. İçeriğinde yoğun miktarda esans bulunan Guess Edp. çeşitleri kokuları baskın şekilde deneyimlemenizi sağlıyor. Guess Edt. ürünler ise daha ferah ve hafif bir etki yaratıyor. Kalıcılık konusunda eş değer olan bu iki tür arasındaki temel fark ne kadar yoğun bir koku hissi yarattıkları oluyor. Parfüm kullanım alışkanlıklarınız doğrultusunda Guess Edp. ya da Guess Edt. ürünleri arasından siz de kendiniz için en iyi seçimi yapabilirsiniz.

Her cilt tipiyle uyumlu olan bu eşsiz kokular, hoş bir hediye alternatifi olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Doğum günleri, yıl dönümleri ya da terfi gibi kutlama gerektiren gelişmelerde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz Guess parfümler her tarza hitap eden seçenekler barındırıyor. Çoğunlukla cam materyalin duru güzelliğinden yararlanan Guess parfüm şişelerinde yer yer metal detaylar da göze çarpıyor. Son derece şık şişe ve kutu tasarımları da Guess parfümlerin birer hediye olarak seçilmelerinde önemli rol oynuyor. Size sadece parfümü hediye edeceğiniz kişinin koku zevkine en uygun ürünü bulmak ve bu doğrultuda sipariş oluşturmak kalıyor.

Tüm dünyada büyük bir popülariteye sahip olan Guess parfümler arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumda birden fazla kokuyu dönüşümlü olarak kullanmayı da gündeminize alabilirsiniz. Katılacağınız bir davette, iş yerinde ya da günlük hayatta birbirinden farklı kokular tercih edebilirsiniz.

İster kendi kullanımınız için, isterseniz hediye olarak sipariş edebileceğiniz Guess parfümleri ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürünü tek tıkla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.