Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Gül Buketleri

Her bir rengi farklı bir anlam ifade eden güller kullanılarak hazırlanan gül buketleri, kusursuz güzellikleriyle görenleri hayran bırakıyor. Kendi evinizde ya da iş yerinizde sergilemek için görsel yönü güçlü bir gül buketi sipariş edebileceğiniz gibi, sevdiklerinizi mutlu etmek için de güllerin muazzam görüntüsünden yararlanabilirsiniz. Birçok nedenden ötürü hediye edilebilen güller için birbirinden güzel buket alternatiflerini incelemek için ÇiçekSepeti üzerinde yer alan seçeneklere göz atabilirsiniz. 

Beyaz ve Kırmızı Gül Buketleri 

Saflığın ve masumiyetin simgesi olan beyaz güllerle bezeli bir gül buketi, içinizden geçenleri son derece naif şekilde ifade etmenize olanak sağlar. Masumiyetin sembolü olması sebebiyle gelin buketlerinde de sıklıkla kullanılan beyaz güller, gelin buketi olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Aşkın ve tutkunun sembolü kırmızı güller ise, arzuları yansıtmanın en incelikli yollarından birini sunuyor. Sizin için çok özel olan o kişiye kırmızı gül buketi hediye ederek ne kadar romantik ve düşünceli bir yapınız olduğunu gösterebilirsiniz. 

Sarı ve Pembe Gül Buketleri 

Dostluğun ve candan sevginin sembolü olan sarı gül buketleri, yakın arkadaşlara hoş bir sürpriz yapmanın en düşünceli yollarından biridir. Romantik bir anlam barındırmayan sarı güller, sıklıkla iyi şans dilemek ya da teşekkür etmek için tercih ediliyor. Pembe gül buketleri ise hayranlık duyduğunuz kişilere onları ne denli takdir ettiğinizi göstermekte kullanabilirsiniz. Kırmızı güllere kıyasla daha yumuşak ve naif bir anlam barındıran pembe güller de birlikte çalıştığınız kişiler ya da arkadaşlarınız için hoş bir hediye seçeneği olabilir.

Mor ve Turuncu Gül Buketleri

Hayranlık duygusunu en etkili şekilde anlatan mor güllerle hazırlanan gül buketleri, karşınızdaki kişiye ondan ne denli etkilendiğinizi göstermenin anahtarını sunar. İlk görüşte aşkın simgesi sayılan mor gül hediye etmek son derece iddialı ve şık bir harekettir. Karşınızdaki kişiye daima sadık kalacağınızın da altını çizen mor gül buketleri, kusursuz görüntüleriyle de hayranlık uyandırır. Heyecanı, tutkuyu ve ilgiyi anlatmanıza olanak tanıyan turuncu güller kullanılarak hazırlanan bir gül buketi size içinizdeki duyguları açma imkanı verir. Eğer siz de duygularınızı en iyi turuncu gül buketleriyle ifade edebileceğinizi düşünüyorsanız, ÇiçekSepeti üzerinde yer alan alternatifleri inceleyebilirsiniz. 

Yeşil Biçme ve Mavi Gül Buketleri

Huzur, ruhsal arınma ve sükunet gibi anlamlara gelen yeşil güller doğanın en güzel renklerinden birini yaşam alanlarına taşıyan son derece zarif buketlerde yerini alır. İç açıcı güzellikleriyle bulunduğu her ortama ayrı bir hava katan yeşil gül buketleri, aynı zamanda doğurganlığı da simgeler. Bu sebeple de yeni ebeveyn olmuş tanıdıklarınızı tebrik ederken hediye edebileceğiniz çiçeklerden biri konumunda yer alır. Gizemli görünümleriyle öne çıkan mavi güller, merak ettiğiniz bir şeyler olduğunu ima etmenize olanak tanır. Taleplerinizi karşılayacak bir buket bulmak için birbirinden şık gül buketi seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz zaman sipariş oluşturabilirsiniz. 

Şık ve İddialı Gül Buketleri

Gül buketi için ideal rengi seçtikten sonra ise birbirinden güzel buketler arasından seçim yapmanız gerekiyor. Bir deste ya da düzine kullanılarak hazırlanan gül buketlerinin yanında yüzlerce gülün bir arada sunulduğu buketler de bulunuyor. Farklı renk güllerin de bir arada bulunduğu çeşitli aranjmanlar, birbiriyle iç içe geçen hoş çiçek kokularıyla da beğeni topluyor. Siz de sevdiklerinizi birbirinden güzel gül buketlerinden biriyle şaşırtmak ve mutlu etmek isterseniz, ÇiçekSepeti üzerinde yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Satın alma kararı verdiğinizde ise gül buketi siparişinizi güvenle ÇiçekSepeti üzerinden oluşturabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler: