İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Kırmızı ve Beyaz Gül Siparişi

Güller çiçekleri genel olarak sevgi, aşk, romantizm hissiyatını en iyi anlatan çiçeklerdir. Hoş bir kırmızı gül buketi bazen söylenmesi en zor cümleleri duruşuyla telaffuz edebilir. Güllerin renklerine göre farklı anlamlar ifade ettiğine de inanılır. Örneğin; kırmızı gül aşkı, beyaz gül sonsuz sevgiyi ifade eder.

Vazoda Gül Aranjmanları

ÇiçekSepeti'nde hem buket hem vazoda gül aranjmanlarımızdan sipariş verebilirsiniz. Taze, gösterişli gül çiçekleriyle hazırlanan vazolu gül ürünlerimizi, sevgilinizin doğum gününde, anneniz için veya öğretmeninize öğretmenler gününde bir tıkla gönderebilirsiniz. Gül siparişleriniz teslim edilecek adrese en yakın bayimiz tarafından hazırlanarak aynı gün teslim edilecektir.

(*Güllerle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve beyaz gül anlamı nedir gibi sorularınıza yanıt bulmak için, hazırladığımız blog yazımıza göz atabilirsiniz.)

Birbirinden güzel güllerin anlatmak istediği kocaman bir sevginiz var ise ÇiçekSepeti Gül kategorisi en doğru tercihiniz olacak. Sevdiklerinizi mutlu edecek en güze güller ÇiçekSepeti'nde sizi bekliyor.

  • Güzel görünümleri ile pozitif duygular uyandıran sarı güllerin anlamı gönderdiğiniz kişiye göre değişiklik gösterebilir. Annenize, öğretmeninize ya da sizin üzerinde emeği olan bir büyüğünüze gönderdiğiniz zaman sarı güller minnet anlamı taşır. Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz sarı güllerin anlamı sağlam bir dostluğun olduğu ve onu ne kadar önemsediğinizi gösterir. Sevgiliniz için gönderdiğiniz sarı güller, aranızdaki duygunun aşktan öte, bir aile hissiyatı verdiğini vurgular. Rengarenk güllerin en özel tasarımlarla buluştuğu ÇiçekSepeti’nin Güller kategorisinden en güzel aranjmanları sevdikleriniz için sipariş ederek mesajınızı iletebilirsiniz.
  • Aşkın en bilinen temsilci olan kırmızı güller, tüm hislerin en yoğun olduğu hallerini yansıtırlar. Tutkuyu simgeleyen en gösterişli çiçeklerdendir kırmızı güller. Birine kırmızı gül göndermek onun sizin için biricik olduğunu vurgulamaktır. Onsuz bir hayatı hayal dahi edemediğinizi, her an onu düşündüğünüzü anlatır. Bu sebeple romantik anların ve özel günlerin vazgeçilmezleridir. Siz de sevdiğiniz için en özel tasarımlarla hazırlanmış aranjmanların bulunduğu Kırmızı Güller sayfasını hemen inceleyin ve en sevdiğiniz için unutulmaz bir sürpriz yapın.
  • Beyaz renkli çiçeklerin ortak teması saf duyguları simgelemesidir. Beyaz güller, gönderildiği kişiye duyulan hislerin temizliğini vurgular. Yani çiçek gönderdiğiniz kişiye teşekkür etmek istiyor ya da ona olan aşkınızı ilan etmek istiyor olabilirsiniz. Yansıtmak istediğiniz bütün duyguları samimi ve doğal olduğunu vurgular. En mütevazi çiçeklerden olan beyaz güller aynı zamanda romantik bir anı da vurgulayabilir. Tüm bu güzel hislerin simgesi olan beyaz güllere ÇiçekSepeti’nin Beyaz Güller sayfasından anında ulaşabilirsiniz.
  • Solmayan güller 2 seneye kadar canlılıklarını ve güzelliklerini koruyabilen güllerdir. Bu güller uzun süre formlarını korumaya yardımcı olan özel kutular içerisinde hazırlanan ve fotosentez yapmayan güllerdir. Özel bir teknik ile hazırlanmaları hava ve su ihtiyaçları olmadan yaşamalarına imkan tanır. Farklı tasarımlarla ve farklı renk güller ile hazırlanan Solmayan Güller için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize göndermiş olduğunuz çiçekler çok uzun süre aynı güzellikte kalarak onların yanında olmanızı sağlar.
KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.