Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Güller

Çiçeklerin dilini en iyi anlatan güller, her kadını mutlu edebilir. Beyaz, kırmızı, pembe, mor ve sarı gibi birçok farklı renkleri olan gül arajmanları ile içinizden geçen duyguları anlatabilirsiniz. Doğum günü, yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde veya içinizden gelen her an sevdiklerinize güller ile oluşturulan çiçek buketlerini gönderebilirsiniz. Bir buket kırmızı gül, aşkın en tutkulu halini yansıtır. Sevdiğinize aşkınızı anlatmak için kırmızı güllerin güzelliğini sunabilirsiniz. Tek bir gül ile ne kadar özel olduğunu hissettirebilir, yüz tane kırmızı gül ile aşkınızın coşkusunu yansıtabilirsiniz. Farklı sayı ve renklerdeki gül aranjmanları ile Çiçeksepeti sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmanız için yanınızda.

Zamansız Bir Hediye: Gül

Çiçeklerin dünyasında güllerin yeri her zaman özeldir. Kırmızı güller ile aşkınızı, beyaz güller ile hayallerinizi anlatabilirsiniz. Pembe güller ise içten gelen samimi duyguların temsilcisidir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için kucak dolusu güller, unutulmaz bir armağan olur. Vazoda, saksıda ve kutuda sunulan güller ile değer verdiğiniz kişileri gülümsetebilirsiniz. Dekoratif taşlar ve şık vazolar ile tasarlanan güller her ortamın havasını değiştirir. Özel günleri kutlamak, özür dilemek, tebrik etmek veya sadece yanında hissettirmek için sevdiklerinize gül demeti gönderebilirsiniz. Bir kutu dolusu güller, herkesi mutlu edebilir. Unutulmaz bir armağan sunmak için uzun süre dayanan kutuda gül tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Kusursuz Tasarımlarla Güller

Güllerin zarif ve etkileyici görünümünün yanında farklı çiçeklerin birleşimiyle kusursuz tasarımlar ortaya çıkar. Beyaz orkide ve beyaz güller ile oluşturulan aranjmanlarla sevdiğiniz kişiye özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Yeşil biçmelerin arasında beliren pembe ve turuncu çardak güller ile sevdiklerinize baharın neşesini armağan edebilirsiniz. Yuvarlak veya kare kutuda sunulan en güzel güller ile değer verdiklerinize mutluluğu ulaştırmanız mümkün.

Kır çiçeklerinin doğal ve samimi yapısını yansıtan aranjmanlar içinde güller ayrı bir etki yaratır. Sevdiklerinize samimi duyguları anlatırken, doğanın mucizevi gücünü kullanabilirsiniz. Cam vazoda sunulan kesme papatyalar, kırmızı güller aşkın saf ve doğal halini yansıtır. Ahşap kütük saksıda sunulan güller doğallığı sevenlerin beğenisini kazanır. Daha sonra dekoratif amaçla kullanılan bu kütük saksı aranjmanları ile sadeliği yansıtabilirsiniz.

Aile üyeleriniz mutlu etmek için lilyum, papatya ve gül içeren çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Rengarenk çiçeklerden oluşan çiçek buketleri aile bağlarınızı güçlendirecek ve sevginizi yansıtacak.

Romantik ve Sevimli Gül Demeti

Güllerin romantik etkisini, sevimli figürler ile eğlenceli hale getirebilirsiniz. Tatlı bir ayıcık ile birlikte sunulan güller, aşkınızın tutkulu ve çocuksu yönünü simgeler. Kırmızı güller içine beyaz güller ile yazılan harf aranjmanlar ile sevdiklerinize aşkın baş harfini söyleyebilirsiniz. Sevimli desenleri olan vazo içindeki güller ile muzip yapınızı ortaya çıkarabilmeniz mümkün.

Eşek figürü ve rengarenk güller ile kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almanız çok daha kolay. Güllerin sıcak ve huzur veren etkisi ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Sıradışı tasarımları beğenenler için ahşap sandık içinde bölümler halinde sunulan aranjmanlar ideal. Mini bir ağaç görünümü sunan bonsai ve güller dekoratif bir etki yaratır. Çalışma masası, ofis ve salon gibi tüm yaşam alanlarında kusursuz bir görünüm sunan bu modern tasarımlar, sevdiklerinize her an sizi hatırlatacak. Sevdiklerini içinizden gelen her an gül aranjmanları ile şaşırtabilirsiniz. Çiçek aranjmanlarının büyüleyici etkisi ile sıradan geçen bir günü özel bir ana dönüştürmeniz mümkün.

Siz de Çiçeksepeti’nin aynı gün teslimat ayrıcalığı, farklı ödeme seçeneği ve erişilebilir fiyat olanaklarından faydalanarak bütçenizi yormadan sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Beklenmedik bir anda sipariş vererek sevdiğiniz kişiyi gülümsetebilmeniz mümkün.

Gül ilgi ve bakım isteyen çiçeklerdendir. İlgisiz ve bakımsız kaldığında hemen solar. Gül bakımı hakkında detaylı bilgi almak için ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler: