Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Butik Gül Aranjmanları

Kırmızısı ile aşkı anlatan güller pembesi ile utangaç bir eda ile gönlüm sende der. Anneye olan hürmeti anlatırken, sonsuz aşkı da simgeleyebilen bu özel çiçekler her rengi ile farklı sevgi sözcüklerini fısıldıyor; içerisinde bulundukları bukete de hem büyüleyici bir koku hem de mana bırakıyorlar. Her hissi dile getirebilecek gül dolu bir seçenek bulabilmek mümkün! Üstelik bu güller ÇiçekSepeti’nde mevcut ve size sadece birkaç tıklama kadar uzaklar.

Güllerin sadece buketlere güzellik katmakla kaldığını sanıyorsanız, sizleri fikrinizi değiştirecek bu özel tasarım güllerin büyüsüne kapılmaya davet ediyoruz. Alışılmışın dışında dizayn edilen, taze kesme güllerle sevdiklerinize özel hazırlanan ve asla unutulmayacak güzellikte olan bir çiçek tasarımı arıyorsanız, saatlerce butik çiçekçi araştırmaya artık son verebilirsiniz. Çünkü en yetenekli çiçek tasarımcılarının ellerinden çıkan butik gül tasarımları ÇiçekSepeti'nin geniş yelpazesinde yerlerini aldı. Her biri birbirinden farklı şekilde tasarlanan bu çiçekler; rengarenk kutular, cam platformlar, çerçeveler, sepetler, vazolar, sandıklar ve daha birçok zevkli malzeme ile dekore edildi. Üstelik bu çiçek tasarımlarının yanında gül buketi sevdalılarını mutlu edecek özel tasarım gül buketleri de mevcut! Dilerseniz tek bir gül ile devasa buketlerin oluşturamayacağı kadar eşsiz güzellikte bir izlenim yaratan çiçek tasarımlarını tercih edebilir, dilerseniz de farklı sayı, tür ve renklerde güllerle oluşturulan gül karnavalına katılabilirsiniz. Her biri özenle hazırlanan bu sanat eserlerinden hangisini seçeceğinizi şaşırabilirsiniz ancak tercihiniz hangisi olursa olsun, en özeline ve güzeline sahip olacağınızdan şüpheniz olmasın!

Binlerce çiçek tasarımını aynı çatı altında toplayan ÇiçekSepeti, özel tasarım olan yüzlerce butik gül çeşidini de hayallerinizde canlandırdığınız aranjmanları şeklinde hazırlayıp sunuyor. Siz de en sevdiklerinize özel gül tasarımını hediye etmek için sabırsızlanıyorsanız, bu sayfa üzerinden tam da zevkinize göre hazırlanmış bir alternatif seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken çiçeği hediye edeceğiniz kişiyi düşünerek onun zevkine uygunolan tasarımı bulmak ve çiçeği ile karşılaştığında yüzünde oluşacak o kocaman gülümsemeyi hayal etmek! Geri kalan her şeyi ÇiçekSepeti sizler için hazırladı bile...