İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Gulsan ÇiçekSepeti'nde!

Tava ve tencereler, mutfaklarda bulunması gereken temel eşyalar olduğu için bu alanda tercih edilen ürünlerin kalitesi de oldukça önemlidir. Gülsan tava ve tencere takımları, nitelikli modelleri ile dikkat çeker. Granit, döküm ve çelik gibi sağlıklı ve kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Dayanıklı ve şık tasarıma sahip tava ve tencere modellerini ÇicekSepeti üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Gülsan Tava ve Tencere Modelleri

Tava ve tencere modelleri arasından seçim yaparken ilk olarak ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Her iki sete de ihtiyacınız varsa, aile üyelerinizin sayısını göz önünde bulundurmanız gerekir. Buna ek olarak eğer sık sık misafir ağırlıyorsanız, bu durum da ürün seçiminizi etkileyebilir. Pilav, karnıyarık gibi yemekler için özel tasarlanan tencereler vardır. Çeşitli yemekler için özel tasarlanan bu modeller de her mutfakta bulunması gereken eşyalardır. 3, 6, 7 ve 8 parçadan oluşan setlerden seçenekleri inceleyebilirsiniz. Kaliteli Gülsan pişirme gereçlerine ÇiçekSepeti’nden uygun fiyat avantajlarıyla sipariş verebilirsiniz.

Bütçe Dostu Gülsan Ürünleri

Gülsan markası, hem kalitesi hem de şık tasarıma sahip tencere ve tava modellerini sizlere kampanyalı fiyat avantajları ile sunar. Pişirme gereçleri yapışmaz zeminleri, ısıyı muhafaza eden yapıları ile uzun yıllar keyifli bir kullanım sunar. Gülsan tencere modelleri yemeklerinizde en mükemmel lezzeti yakalamanıza yardımcı olur. Bütçenize dost Gülsan tencere ve tava fiyatları ile siz de kişisel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere dilediğiniz zaman sahip olabilirsiniz. ÇicekSepeti üzerinden ürünleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Evinizde kullanmak, çeyizinize eklemek veya hediye olarak marka ürünlerini satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.