İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Gulsha ÇiçekSepeti'nde!

gülsha markasının doğuşu 1965 yılına dayanır. Uzun yıllar, dünyaca ünlü kozmetik ve parfüm üreticilerine gül yağı, gül konkreti ve gül absolütü tedariki yapan aile işletmesinin başına 2000 yılında Gülşah Gürkan’ın geçmesi, gülsha cilt bakım ürünlerinin ortaya çıkmasını sağlar. Gülün benzersiz faydalarını, edindikleri tecrübe ve en iyi Fransız cilt uzmanlarıyla yaptıkları işbirliğiyle buluşturan gülsha ürünleri, kişisel bakımında doğal bileşenleri tercih edenlere hitap eder. Uygun fiyatlı gülsha ürünleri için Çiçek Sepeti avantajlarını değerlendirebilir, %95 doğal içerikli ürünleri günlük bakım rutininize bütçenizi sarsmadan ekleyebilirsiniz.

Cildinize Nazik Davranan gülsha Ürünleri

gülsha, Rosa damascena gülünün tüm yararlı vitamin, mineral ve yağlarını koruyacak bir üretim süreci benimser. Geleneksel metodlara bağlı kalınarak gül yağı ve gül suyunu ayrıştıran gülsha, elde ettiği doğal bileşenleri cildinizi temizleme, tonikleme ve nemlendirme aşamalarında kullanabileceğiniz ürünlere dönüştürür. İçeriği 35 Ecocert belgesiyle sertifikalandırılan ürünler; paraben, alkol, parfüm, mineral yağ, renklendirici ve silikon gibi yabancı bileşenler içermez. Gülün kıymetli bileşenleri ve doğal içerikler kullanılarak üretilen gülsha cilt bakım ürünlerini cilt tipiniz her ne olursa olsun güvenle kullanabilirsiniz. Gülün yatıştırıcı, onarıcı, temizleyici ve nemlendirici etkisini cilt bakımınıza dahil edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti gülsha Kampanya ve Fırsatları

gülsha fiyatları, standart cilt bakım ürünlerine kıyasla biraz daha yüksektir. Fakat gülsha Tam Gül Suyu başta olmak üzere tüm gülsha ürünleri, geleneksel metodlara bağlı kalınarak üretilir. Gülün esansiyel yağı ayrıştırılmadığı için Rosa Damascena’dan gelen kıymetli aktif bileşenlerden zengin, %95’in üzerinde doğal ve organik cilt bakım ürünleri elde edilir. Her yaşa ve cilt tipine uyum sağlayacak şekilde formüle edilen ürünler, cildinizi bakımını nazikçe yapar. İndirimli gülsha ürünleri için ÇiçekSepeti kampanyalarını takip edebilir, doğal cilt bakım serisi içerisinden ihtiyaç duyduklarınızı benzersiz fiyatlara satın alabilirsiniz. Rosa damascena esansiyel yağının aktif bileşenlerini içeren doğal ürünlerle güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.