Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

İstanbul - Gültepe Çiçek Siparişi

Gültepe semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Gültepe Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Gültepe semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Gültepe'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Kağıthane ilçesine bağlı Gültepe semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

İstanbul’un Gültepe semtinde yaşayan sevdiklerinizi ÇiçekSepeti’nin zarif ve çarpıcı aranjmanlarıyla mutlu edebilirsiniz. Gültepe, geçmiş yıllarda bitki ve çiçek bahçeleriyle ünlenen Kağıthane ilçesinin en büyük semtlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Bu ünlü ve büyük semtin her köşesine ÇiçekSepeti sayesinde aynı gün içinde ulaşmanız mümkün. ÇiçekSepeti semtin profesyonel çiçekçileriyle çalışıyor ve dilediğiniz an en taze aranjmanlara sahip olmanızı sağlıyor. Siz de tüm bu imkanlardan ve Gültepe aynı gün teslim çiçek fırsatından faydalanmak için hemen online sipariş verebilirsiniz.

İstanbul-Gültepe Çiçekçileri 7/24 Yanınızda

Gültepe semti bu özel ismini geçmiş yıllarda sahip olduğu çarpıcı gül bahçelerinden alıyor. Semtin sınırları içerisinde kendiliğinden yetişen rengarenk gülleri bugün görmek imkansız olsa bile bölgenin yaşça ileri gelenlerinden bu mis kokulu maziyi dinlemek mümkün. Kağıthane’ye bağlı olan Gültepe ve civardaki diğer semtler Lale Devri’nin tüm ihtişamına bizzat şahitlik etmeleriyle de biliniyor. Bugün Kağıthane Belediyesi olarak hizmet veren binanın yapımı da tam olarak bu döneme rastlıyor. Geçmişten bugüne birçok padişah tarafından yıkılıp yeniden inşa edilen bu yapı tarih kitaplarında Sadabad Sarayı ismiyle yerini alıyor. Bölgenin geçmiş yıllarda var olan büyüleyici bahçelerinden Hasbahçe Mesire Alanı ise bugün halen gezilebilen mekanlar arasından bulunuyor. Yıllar içerisinde büyük bir titizlikle düzenlenen ve ıslah edilen Hasbahçe, Kağıthane ilçesi sınırlarında yer alıyor. Tarihi Osmanlı dönemine kadar dayanan Hasbahçe o yıllarda olduğu gibi bugün de özellikle lale ve gül çiçekleriyle donatılıyor. Zarif ve natürel bir görüntü sunan Hasbahçe doğaseverlerin de uğrak adreslerinden biri. Hasbahçe Mesire Alanı’nı ziyaret ederek Osmanlı bahçe düzenlemesinin bugün halen yaşatılan örneklerini gözlemleyebilirsiniz. Gültepe çiçekçi dükkanları ise semtin tarihinden ilham alarak özellikle lale ve gül çeşitlerini geniş bir yelpazede sunuyor. Ancak Gültepe’ye çiçek göndermek için semtin tüm dükkanlarını tek tek dolaşmanıza gerek yok. ÇiçekSepeti sizin adınıza Gültepe’ye en yakın çiçekçi dükkanlarıyla çalışıyor ve seçtiğiniz çiçeklerin en taze çeşitlerini aynı gün içinde sevdiklerinize ulaştırıyor.

İhtiyaç Duyduğunuz Her An ÇiçekSepeti Gültepe’de

Türkiye’nin en büyük çiçekçisi ÇiçekSepeti Gültepe siparişleriniz için size çok özel fiyatlar sunuyor ve ekonomik bir alışveriş yapmanızı sağlıyor. Üstelik Gültepe’nin her köşesi için aynı gün teslimat seçeneği de bulunuyor. Size ise hemen sipariş vermek ve bu mutluluğun keyfini sürmek kalıyor.