Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Güneş Kremleri

Cilt sağlığının bozulmaması için özel olarak formüle edilen güneş koruyucu krem çeşitleri ile ışıldayan ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildinizi dış faktörlere karşı koruyan bu güneş kremleri, günlük bakımın en önemli rutinleri arasında yer alır. Her cilt tipine uygun olarak geliştirilen güneş koruyucu ürünleri, her kullanıcının ihtiyaç duyduğu kremi bulmasını kolaylaştırır. Cilt lekeleri, çillenme, kırışıklık, erken yaşlanma ve cilt kanseri gibi sorunları minimuma indiren en iyi güneş kremlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz.

Güneşin Zararlı Etkilerini Azaltan Güneş Koruyucular

Yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen güneş kremi çeşitleri; yaş, cilt yapısı ve diğer ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenir. Özellikle yüzdeki melatonin savunmasını geliştirmek için özel olarak geliştirilen ürünler, farklı cilt tiplerine de uygunluk gösterir. Çok amaçlı yapıları sayesinde kozmetik dünyasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan güneş kremleri, birçok kadının günlük rutininin vazgeçilmez bir parçası haline gelir. Hem korunmanızı hem de sağlıklı bir şekilde bronzluk elde etmenize yardımcı olan yüz kremleri ile ekstra parlak bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Koruyucu yüz kremleri, yağlı, yağsız, su bazlı, nemlendiricili ve fondötenli olmak üzere geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bununla birlikte ürünlerin SPF 15, SPF 30 ve SPF 50 olan seçenekleri bulunur. Bu değerler cildinizin UVB ışınlarından ne kadar korunduğunu gösterir. SPF 15 güneş ışınlarının %93’ünü, SPF 30 %97’sini, SPF 50 ise %98’inin cildinize gelmesini önler. Krem ve sprey formunda üretilen ve oldukça etkili olan güneşten koruyucu yüz kremi yılın 365 günü kullanılabilir. Böylece cildinizin sağlıkla ışıldamasına katkıda bulunabilirsiniz.

Yazın Tadını Çıkarmanızı Sağlayan En İyi Güneş Koruyucu Krem Çeşitleri

Güneş koruyucu modelleri, içerdiği özel formülü sayesinde UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı güçlü bir kalkan oluşturur. Bunun sonucunda ise güneşin etkisiyle meydana gelen ince çizgiler, kırışıklıklar ve cilt kanseri oluşumu minimum seviyeye iner. Cilt bakımının bir parçası haline gelen bu kremler, pratik ve etkili çözümler sunan çok yönlü yapıları ile kadınları mutlu eder. Renkli formda olan güneş koruyucu kremler sayesinde cildinizi hem güneşin zararlı etkilerinden koruyabilir hem de daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Her kullanıcının ten rengi ile uyum içerisinde olan fondötenli koruyucu çeşitleri, tek adımda cildinizde kusurların gizlenmesine yardım eder. Bununla birlikte etkili bir koruma sağlayarak cildinizi güneşten gelen ışınlara karşı korur. Cildinize uyumlu olan mat, ışıltılı ya da anti-aging özelliğine sahip birbirinden farklı güneş koruyucu kremler ile gün boyu ışıldayabilirsiniz. Çeşitli güneş kremi markaları içeriğimizi inceleyerek cildinize uygun güneş kremlerini satın alabilirsiniz.

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremi seçimi yaparken cilt tipinize uygun ürünleri tercih etmeniz önemlidir. En iyi güneş kremi, cildinizi UVA ve UVB ışınlarına karşı maksimum koruma sağlayan, geniş spektrumlu ürünlerdir. Güneş kremi fiyatları, içerdiği özelliklere ve markaya göre değişiklik gösterebilir. Yağlı ciltler için güneş kremi, matlaştırıcı ve yağsız formülleri ile cildinizin parlamasını önlerken, su bazlı güneş kremi hafif yapısı ile cilt tarafından kolayca emilir. Yüz için özel olarak formüle edilmiş yüz güneş kremi, cildi nemlendirirken koruma sağlar. 50 faktör güneş kremi ve 100 faktör güneş kremi, yüksek koruma faktörü ile güneşin zararlı ışınlarına karşı güçlü bir kalkan oluşturur. Kuru ciltler için güneş kremi, nemlendirici özellikleri ile cildinizi besler. Lekeli ciltler için en iyi güneş kremi, leke karşıtı özellikleri ile cilt tonunu eşitlerken, hassas ciltler için güneş kremi, alerji riskini minimize edecek şekilde tasarlanmıştır. Karma ciltler için güneş kremi ise cildin farklı ihtiyaçlarına uygun dengeli bir koruma sunar. Güneş koruyucu krem seçenekleri arasında, leke karşıtı güneş kremi gibi spesifik çözümler de bulunur, böylece her cilt tipine ve ihtiyaca uygun bir güneş kremi seçebilirsiniz. Bu ürünlerle güneşin keyfini cilt sağlığınızı koruyarak çıkarabilirsiniz.

Özel Formüllü Güneş Koruyucu Kremler

Güneşin zararlı ışınları karşısında koruma sağlayan kremler, kullanıcıların cilt yapısı ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilir. Karma ve oldukça yağlı olan cilt tipleri için yağsız olan koruyucu kremler bulunur. Uzmanlar tarafından tavsiye edilen su bazlı krem çeşitleri ise akneli olan ciltlerde gözenek tıkanmalarını engeller. Koruyucu kremlerin ten ile bütünleşen ince formülleri, cildinizde adeta yokmuş gibi bir görüntü oluşturur. Özellikle yoğun neme maruz kaldığınız yaz aylarında kullanacağınız güneş koruyucular sayesinde makyaj yapmadan doğal güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. İnce formülünün yanı sıra cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen özel yapısı, cildinizde krem kalıntılarının kalmasını önler. Garnier, Nivea, La Roche Posay, Avena, Procsin, Shiseido ve Sebamed gibi dünyaca ünlü birçok markanın güneş koruyucu kremleri, erişilebilir fiyat aralıklarıyla her bütçeye hitap eder.

Siz de cildinizin korunmasını ve sağlıklı görünmesine katkıda bulunan ucuz güneş kremlerini ÇiçekSepeti ile hemen satın alabilir, cildinizin ışıl ışıl görünmesini sağlayabilirsiniz.