İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Güngören Çiçek Siparişi

Güngören ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Güngören Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Güngören ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Güngören'deki sevdiklerinize teslim edelim.

İnsanlar sevdikleri kişilerden çiçek almaya bayılır. Çünkü çiçekler temiz ve karşılıksız duyguların göstergesidir. Sevdiklerinize duygularınızı kelimelere ihtiyaç duymadan aktarmanıza olanak verir. Bunlara ek olarak binlerce farklı aranjman ve renk seçeneğiyle seçiminizi yaparken size kolaylık sağlar. Aynı kolaylığı çiçek siparişi verirken Çiçek Sepeti de sağlar. Size yalnızca bir tık kadar yakının olan Çiçek Sepeti, farklı kategorilerde birbirinden farklı aranjman seçenekleri ile sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtarır.

Türkiye’nin her yerinde en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Güngören’de çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle bir araya getirir ve hayalinizdeki göz alıcı çiçeğe en kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Güngören Çiçekçileri

Merkez Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Güven Mahallesi ya da Akıncılar Mahallesi farketmez… Eğer Güngören’de ikamet ediyorsanız, Güngören çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde size sadece bir tık kadar yakın.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Güngören’e çiçek göndermek istediğinizde, Çiçek Sepeti uygulamasını indirerek ya da web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Üstelik üyeliklik şartı olmadan…

Güngören Çiçek Sepeti

Eski dönemlerde ismi “Vitos” olarak anılan Güngören, Bizans döneminde İmparatorluğun geçimine büyük katkı sağlayan bir köydü. Tarihine bakıldığında genellikle av evlerinin bulunduğu bir bölge olan Güngören’de, Sultan Murat’ın da Av Köşkü bulunmaktadır. Av meraklılarının uğrak mekanı olması dışında Osmanlı Dönemi’nde önemli bir mesire yeri olan Güngören, Cumhuriyet döneminde mübadele göçmenlerinin yerleştirildiği bir köy olmuştur. Güngören'in köy statüsü 1966 yılına kadar devam etmiştir. 1992’de Güngören adıyla yeni bir ilçe kurulmuştur.

Güngören semtinde gezilecek yerlerden bazıları şunlardır: Genç Osman Camii, Yeniçeri Ocağı, Aziz Paşa Mesire Yeri, tarihi çeşmeler, Vidos Çayırı, Güngören Belediyesi Piknik Alanı.

Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu’ndaki yeri son derece etkileyici olan Güngören ilçesinde size en yakın çiçekçiyi bulmak isterseniz, çiçeksepeti Güngören ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Güngören’de çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Siz de sevdiklerinizi şaşırtmak ve günlerinin daha güzel geçmesini sağlamak için hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, binlerce aranjman arasından sevdiklerinize en güzel buketi seçebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.