Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Günlük Ped

Kaliteli günlük pedler kadınların gün boyunca kendilerini rahat ve ferah hissetmelerine yardım eder. Yumuşak pamuksu yüzeye sahip olan pedler cildi tahriş etmez. Özel iç bariyerleri sayesinde tüm gün boyunca koruma sağlar. Günlük ped kanatlı ped çeşitlerine göre biraz daha farklı bir tasarıma sahip olur. Bu pedler yapışkan yüzeyi sayesinde iç çamaşırına kolayca tutunur. Gün içerisinde kayma yapmaz. Böylece özgürce hareket edebilirsiniz. Dilerseniz farklı markalara ait ürünler hakkında bilgi edinmek ve günlük ped satın almak için ÇiçekSepeti sayfasına bakabilirsiniz. 

Kaliteli Günlük Ped Önerileri

Siz de birçok kadın gibi aradığınız rahatlığı ve kaliteyi hala bulamamış olabilirsiniz. Bu nedenle günlük ped önerilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Günümüzde günlük ped üretimi yapan farklı markalar bulunur. Mesela Sleepy, Kotex, Molped, Orkid, Canped ve Carefree üreticileri kaliteli günlük ped markaları arasında gösterilebilir. Bu markaya ait ürünleri inceleyerek sizin için en uygun olan ped çeşidine karar verebilirsiniz. Kadınlar tarafından en çok tavsiye edilen pedler organik pamuk, extra incelik ve nefes alabilen yüzey gibi farklı özellikler barındırır. Tüm bu hijyenik bakım ürünleri ile bilgilere Çiçeksepeti üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Günlük Ped Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Koruma bakımından normal ve uzun olarak ayrılan günlük ped çeşitleri bulunur. Üzerinde normal yazısı bulunan pedler günlük koruma için yeterli olur. Bu pedler günlük akıntı ve sızıntılara karşı tam bir koruma sağlar. Günlük ped uzun çeşitlerinde ise extra koruyucu özellikler devreye girer. Bu ped çeşitlerinin boyu normal olanlara göre biraz daha uzun tutulur. Böylece daha geniş bir alanda koruma altına alınmış olur. Normal ve uzun günlük ped çeşitlerinden dilediğinizi ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz. 

Günlük Ped Fiyatları ve İndirimleri

Kişisel bakım malzemesi alışverişi yapan kişiler ürün özelliklerinin dışında fiyatlara da dikkat eder. Hatta günlük ped tavsiyeleri hususunda merak edilen konulardan birisi de ürünlerin fiyat etiketleri olur. ÇiçekSepeti sayfasında güncel ped fiyatlarına ulaşabilirsiniz.Farklı markalar tarafından satışa sunulan günlük ped fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti aracılığıyla indirim fırsatlarından haberdar olabilir ve bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.