İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Güvenli Yatış Yastıkları

Günde yaklaşık 12 - 16 saat arası uyuyan bebekler için sağlıklı bir uyku ortamı gelişimlerini önemli şekilde etkiler. Güvenli yatış yastığı ve yatak modelleri ile bebek anatomisine uygun, konforlu ürünlere sahip olabilirsiniz. Güvenli uyku için üretilen özel tasarımlı yastıklar, uykuyu yeni öğrenen ve vücut hareketleri üzerindeki kontrolü sağlayamayan bebekler için ideal bir ortam yaratır. Uyku yastıklarının yanı sıra puset destek minderi gibi ürünleri de kaba motor becerilerinin temeli için tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin verimli ve güvenli bir uyku uyumasını sağlayacak birbirinden özel ürünler ÇiçekSepeti’nde!

Güvenli Uyku İçin Yan Yatış Yastıkları

Bebekler ilk aylarında hareketleri üzerindeki kontrole sahip değildir. Bu kontrolü sağlamak için üretilen güvenli uyku ürünlerinden, yan yatış yastığı modellerini tercih edebilirsiniz. Bebeğin her iki yanında yumuşak birer bariyer görevi gören yan yatış yastıkları kontrolsüz dönüşleri engeller. Bu sayede uyku içerisinde yaşanabilecek yüz üstü dönme gibi problemleri engelleyebilirsiniz. Bebekler yeni doğduklarında oldukça hassas bir vücut yapısına sahiplerdir. Bu sebeple sürekli aynı taraf üzerine yatmaması ve uykuları içerisinde sol veya sağa doğru, düzenli bir değişim içerisinde hareket edebilmeleri gerekir. Bu ihtiyacı, pratik kullanımıyla sizlere sağlayan yan yatış yastıkları ile sağlıklı bir uyku kontrolü sağlayabilirsiniz. Birçok farklı tasarımla üretilen ucuz, güvenli yatış yastığı modelleri; içerdiği renk ve motif çeşitliliğiyle de öne çıkar. Bebeklerin vücudu üzerindeki kontrolü için kullanabileceğiniz bebek destek minderi modelleri de seçenekler içerisinde.

Bebek Reflü Yatakları ile Huzurlu Uykular

Yeni doğan bebeklerin yemek borusu kasları ilk 6 aydan sonra gelişim göstermeye başlar. Bu sebeple sürekli düz zeminde uyuyan bebeklerde reflü sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bebek reflü yastıkları, ideal bir eğim içeren yapısıyla uyku sırasında bebeğin yaşayacağı mide rahatsızlıklarını önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda gelişmeyen yemek borusu kaslarından ötürü, tehlike arz eden kusmalar için de güvenli bir uyku ortamı yaratır. Bebeklerin huzurla uyuyabileceği, yumuşak dokusu ve midesini rahatlatan tasarımıyla reflü yastıklarını güvenle kullanabilirsiniz. Birçok üründe bulabileceğiniz %100 pamuk malzeme, su ve hava geçirgenliği gibi özellikler de yüzüstü uyumaları güvenli kılan işlevsellikler içerir. Birbirinden özel tasarımlara sahip bebek reflü yataklarında, kenar destek minderlerinin bulunduğu ürünleri bebeğinize güvenli bir uyku sağlamak için değerlendirebilirsiniz.

Birbirinden Özel Bebek Yastıkları ÇiçekSepeti’nde!

Bebek emzirirken bebeğin rahat bir pozisyonda olabilmesi adına anne, kolları ile aşağıdan destek sağlar. Emzirme sürecinde kollarda yorgunluk oluşmasının yanı sıra, bebek için de tam olarak konfor sağlanamayabilir. Bu sorunları oldukça pratik bir şekilde çözen bebek emzirme yastığı ürünlerini, konforlu bir emzirme için tercih edebilirsiniz. Annenin gövdesini rahatsız etmeyen bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra bebeğin de oldukça rahat bir şekilde emebilmesini sağlayan bebek emzirme yastıkları huzurlu ve rahat bir ortam yaratır. Emzir yastığı modelleri içerisinde, ikiz bebek emzirme yastığı modelleri de bulunur.

Özel işlevler içeren bir başka bebek uyku ürünü ise boğulmayı önleyici yastıklardır. Bebeğinizin yüzüstü uyurken yaşayabileceği kusma veya nefessiz kalabilme tehlikelerini önlemek için boğulma önleyici yastıkları tercih edebilirsiniz. Yastık içerisinde kullanılan sünger, hava ve sıvı geçirgenliği sağlayan deliklere sahiptir. Bu delikler sayesinde, olası kusmalarda bebeğiniz yüzüstü yatıyor olsa dahi onu, tıkanıklıkların sebep olacağı tehlikelerden koruyabilirsiniz. Güvenli bebek uyku ürünleri içerisinde kafa şekillendirici yastıklar da seçenekleriniz içerisinde. Bebekler yeni doğduklarında oldukça hassas bir vücuda sahiptir. Sürekli aynı yönde yatan bebeklerin kafa şeklinde dengesizlikler oluşmaması için şekillendirici yastıkları değerlendirebilirsiniz. Hareketleri üzerindeki kontrole hakim olmayan ve hassas bir vücuda sahip olan bebekler için birbirinden özel işlevlere sahip güvenli uyku ürünlerine, ÇiçekSepeti’nin fırsatlı alışveriş seçenekleriyle sahip olabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.