Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Güvenlik Kapısı

Emniyetli tasarımları ve üstün fonksiyonel özelliklerle donatılan güvenlik kapısı modelleri ile bebeğinizin evde hem güvenli hem de özgürce dolaşmasına fırsat tanıyabilirsiniz. İşlevsel kullanım sağlayan ürünler sağlam yapıları ile öne çıkar. Maksimum düzeyde güvenlik sağlayan bebek güvenlik kapıları ebeveynler tarafından oldukça ilgi görür. Birçok alanda kullanabileceğiniz güvenlik kapılarını ÇiçekSepeti sayesinde hemen satın alabilirsiniz. Güvenlik kapısı fiyatları ise üründe kullanılan malzemeye ve donanımsal özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Bebeklere Koruma Sağlayan Güvenlik Kapısı Modelleri

Genellikle merdiven girişleri ve kapı girişlerinde kullanılan bebek güvenlik kapısı modelleri, farklı özelliklere ve kullanım alanına göre birbirinden farklılık gösterir. Kolay bir şekilde monte edilebilen ürünler duvarlara zarar vermez. Modeller arasındaki çift kilitli emniyet mekanizmaya sahip olan kapılar, bebeğinizin güvenliğini maksimum seviye taşımanızı sağlar. İki yöne doğru açılma özelliği bulunan bu güvenlik kapıları rahat bir kullanım fırsatı sunar. Çelik konstrüksiyonu ile oldukça dayanıklı bir yapıda olan ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yere temas eden sıfır modeller en çok tercih edilen kapı çeşitleri arasında yer alır. Bunun yanı sıra bebek güvenliğini maksimum seviyede sağlayan otomatik çocuk güvenlik kapısı modelleri de üretilir. Ahşap, metal ve çelik gibi malzemelerden imal edilen çeşitli tasarımları istediğiniz uzunluğa göre ayarlayabilirsiniz. Farklı modeldeki güvenlik kapı modellerini kapı stoperi, güvenlik kapı kolu, kapı güvenlik kilidi, güvenlik kapısı uzatma aparatı ve güvenlik kapı kelepçesi gibi ürünlerle destekleyerek bebeğinizin güvenliğini daha fazla artırabilirsiniz. Bebeğinizin yüksek yerden düşmesini veya sıkışmasını önlemek için kullanacağınız ürünleri evcil hayvanlarınız için de tercih edebilirsiniz.

Farklı Özelliklere Donatılan Güvenlik Kapı Modelleri

Farklı alanlarda kullanıma uygun olan güvenlik kapısı modelleri, çeşitli özellikleri ve birbirinden şık tasarımlarıyla ön plana çıkar. Çift güvenlik mekanizması olan modeller, ebeveynlerin ilgisini çeker. Düğme sistemine sahip olan bu kapılar iki düğmeye aynı anda basılmadan açılmaz. Böylece çocuğunuz tek başına kapıyı açamaz. Bariyerli kapı çeşitlerinin ihtiyaç duyulan her kapıda kullanılabilme özelliği bulunur. İki yönlü açılıp kapanan tasarımlar ise ergonomik yapısı ile rahat kullanım sunar. Kendiliğinden kapanan otomatik modeller ise kapının açık kalma ihtimalini ortadan kaldırır.

Güvenlik kapısı modelleri arasında çok amaçlı ürün çeşitlerine de yer verilir. Keşfetmeye meraklı olan çocukların korunmasını sağlayan anahtarlı priz kilitleri bu ürünlerden biridir. Çocukların priz delikleri ile oynamalarını ya da yabancı cisimler sokmasını engelleyen bu aparatlar olası kazaları minimum seviyeye düşürür. Bunun yanında çocukların keşfetme isteklerini engellemeyen ve evin içerisinde özgürce dolaşmalarına olanak tanıyan güvenlik ürünleri de bulunur. Sivri ev eşyalarına karşı koruma sağlayan köşe koruyucular, bebekler için üst düzey koruma sunar. Çok amaçlı kapı güvenlik kilitleri ise çocukların dolap ya da çekmece kapaklarını açmasını engeller.

Kullanım Kolaylığı Sunan Bebek Güvenlik Kapıları

Üst düzey güvenlik için tasarlanan güvenlik kapısı çeşitleri sadece odalarda ya da merdivenlerde değil, ihtiyaca göre teras çıkışlarında, balkonlarda, bahçelerde ve daha birçok alanda kullanılacak şekilde tasarlanır. Duvara zarar vermeyen ürünlerin basit bir şekilde monte edilebilmesi ailelerden tam not almayı başarır. Çocukların açamayacağı şekilde tasarlanan kapı modelleri hem pratik hem de emniyetli bir kullanım sunar.

Siz de bebeğinizin güvenliğini en iyi şekilde sağlayan ve farklı tasarımları bulunan ucuz güvenlik kapısı modellerini ÇiçekSepeti sayesinde hızlı bir şekilde temin edebilir, evinizdeki güvenliğini maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz. Bu sayede, hem bebeğinize hem de kendinize güvenli ve huzurlu bir alan oluşturmanın keyfini çıkarabilirsiniz.