İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Güzelbahçe Çiçek Siparişi

İzmir’in şirin sahil semti Güzelbahçe, uzun sahil şeridi, en fazla üç katlı evleri ve geniş bahçeleri ile şehir hayatına bambaşka bir alternatif sunuyor. İnceliklerle örülmüş adı ile müsemma Güzelbahçe’de siz de sevdiklerinize güzellikler ile gitmek istiyorsanız ÇiçekSepeti Güzelbahçe çiçek siparişi için sizleri bekliyor. İzmir Güzelbahçe ilçesi çiçekleri arasından size en yakın olan ÇiçekSepeti, siparişlerinizi aynı gün, güler yüzle ve sevgiyle teslim ediyor. Küçükkaya, Payamlı, Siteler gibi mahallere, merkeze ya da iskeleye çiçek yollamak ÇiçekSepeti ile çok kolay!

Güzelbahçe Çiçek Siparişleri

Denizin tuzlu rüzgarını, toprağın nemi ve Ege güneşinin ışıltısıyla birleştiren Güzelbahçe’nin tarihi M.Ö 7. yüz yıla kadar dayanıyor. O dönemde 12 Yunan şehrinden biri olan Güzelbahçe, tarihin her döneminde yaşam kültürünün devam ettiği belde olarak biliniyor. Bu verimli toprakların sıcak melteminde serpilip gelişen, birbirinden güzel çiçekler ÇiçekSepeti’nin kocaman bahçesinde buluşuyor. Güzelbahçe ilçesi çiçekçilerini bir arada bulabileceğiniz ve ÇiçekSepeti, yüzyılların inceliğini, bugünün teknolojisi ve kolaylığı ile birleştiriyor.

İzmir Güzelbahçe Çiçekçileri

Türkiye’nin her yerinden, yorulmadan ve tek tek aramak zorunda kalmadan çiçek göndermenize imkân tanıyan ÇiçekSepeti, ilçenin en iyi çiçekçilerini ve en güzel çiçeklerini sizin için bir araya getiriyor. Güzelbahçe çiçekçi alternatiflerini aramak zorunda kalmadan; telefon, tablet ya da bilgisayar kullanarak dakikalar içinde verebileceğiniz siparişler için merak ettiğiniz tüm detaylar da ÇiçekSepeti’nde yer alıyor. ÇiçekSepeti, Güzelbahçe siparişleriniz için biraz hayal gücünüzü kullanarak, en heyecan verici sürprizlerden birini yapabilirsiniz. Sahil şeridindeki deniz kokan restoranları ile ünlü GüzelBahçe’de sevdiğinizle yemek yerken, önceden verdiğiniz siparişle onu mutlu edebilir ve kendinize hayran bırakabilirsiniz. Gittiğiniz restoran için vereceğiniz sipariş, sizi mutlu bir yemeğin ortasında yakalayacak ve o anları unutulmaz kılacaktır.

ÇiçekSepeti Güzelbahçe’de!

Türkiye’nin her yerine olduğu gibi İzmir’in de hemen her yerine sevginizi ve inceliğinizi taşıyan ÇiçekSepeti, Güzelbahçe çiçek siparişi için gereken tüm alternatifleri bir araya getiriyor ve özel günlerinize anlam katıyor. Siz de tüm özel günlerinizde ya da içinizden sevdiklerinize çiçek hediye etmek geldiğinde ÇiçekSepeti güvencesi ile gönderim yapabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.