İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hacı Şakir ÇiçekSepeti’nde!

Türkiye’nin önde gelen geleneksel sabun markalarından biri olan Hacı Şakir 100 yılı aşkın süredir doğal içerikli banyo ve güzellik sabunları üretir. Zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan marka gül, lavanta, leylak gibi çiçek kokularına sahip olan sabunlarıyla beğeni kazanır. Hacı Şakir online satış fırsatlarından yararlanmak için ÇiçekSepeti’ni inceleyebilirsiniz.

Hoş Kokulu Hacı Şakir Sabun Çeşitleri

Banyo sabunu denilince ilk akla gelen markalar arasında yer alan Hacı Şakir asırlık deneyimini ürünlerine başarıyla yansıtır. Katı kalıp sabunların yanı sıra sıvı formdaki el sabunları ve şampuan çeşitleriyle de karşınıza çıkar. Doğal içerikli Hacı Şakir ürünleri el, yüz, cilt ve saç bakımı için oldukça idealdir. Klasikleşen gül, lavanta ve leylak kokulu sabunların yanı sıra hanımeli, Hindistan cevizi ve limon kokulu ürünleri de vardır. Banyo sabunlarını ve el sabunlarını tüm vücut temizliğinde kullanabilirsiniz. Doğal içerikli olan bu ürünler hassas cilt yapısına sahip olanlar için de uygundur.

Hacı Şakir ürünleri arasında yer alan sıvı el sabunları küçük pompalı şişeler ve büyük yedek ambalajlar şeklinde sunulur. Katı sabunları tekli olarak alabileceğiniz gibi çoklu paketlerde de alabilirsiniz. Hacı Şakir markalı şampuan çeşitleri farklı saç tiplerine uygun olarak formüle edilir. Yağlı, kuru, kepekli ve yıpranmış saçlara uygun şampuanlardan ihtiyacınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Hacı Şakir Ürünleri Fiyatları

Hacı Şakir ürünleri her yaş grubundan insanın rahatlıkla kullanabileceği özelliklere sahiptir. Saf ve doğal bir içeriğe sahip olan bu ürünler en hassas cilt tiplerine bile uygundur. Saç, el ve vücut temizliği için markanın hoş kokulu ürünlerinden faydalanabilirsiniz. İdeal köpük oranına ulaşabilen sabun çeşitleri ile vücudunuzu nazikçe temizleyebilirsiniz.

Hacı Şakir fiyat aralıkları her bütçeye uygun düzeydedir. Hoş kokulu ve doğal içerikli bu ürünleri banyonuzdan eksik etmek istemezsiniz. Saç ve vücut tipinize uygun Hacı Şakir ürünlerini keyifle kullanabilirsiniz. Kampanyalardan ve indirim fırsatlarından faydalanarak Hacı Şakir ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tekli ve çoklu paketlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve hoş kokulu Hacı Şakir markalı el, yüz ve vücut ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.