İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hafele ÇiçekSepeti'nde!

“Bizim İşimiz, Sizin Mutluluğunuz” sloganıyla yola çıkan ve 90 yılı aşkın süredir sektörün başarılı markaları arasında yer alan Hafele, tecrübesi ve güvenilirliği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak ürünler üretir. İhtiyaca yönelik tasarlanan ve geliştirilen uygun fiyatlı Hafele ürünleri, hem iş hem de ev hayatına eşlik eder. Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı Hafele kampanya ürünlerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla tek tıkla satın alabilirsiniz.

Geleceğe Yön Veren İndirimli Hafele Ürünleri

Dünya çapında bir kullanıcı kitlesi ile sektöre yön veren markalardan biri olan Hafele, mobilya ve mimari alanında tasarladığı her türlü bağlantı elemanı ve aksesuar ürünleriyle ihtiyaçlara cevap verir. Daha gelişmiş, işlevsel, sağlam ve estetik ürünler üretmek için sürekli kendini geliştiren marka, son derece geniş bir ürün yelpazesi sunar. Teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanılarak üretilen Hafele kapı kolu, kapı ve pencere malzemeleri, menteşe, vida, çivi, askılık, hırdavat malzemeleri, kablo aksesuarları, mobilya kulbu ve mobilya yedek parçaları gibi sayısız birçok ürün çeşidine ÇiçekSepeti aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Erişilebilir Hafele fiyatları, her kullanıcının bütçesine hitap eder.

Kullanıcı Dostu Olan Hafele Ürünleri

Yenilikçi fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Hafele, ürettiği tüm kategorideki ürünlerinde sağlamlığa ve dayanıklılığa büyük bir önem verir. Bu doğrultuda kullanıcılarına sağlam bir ürün sunmak için en kaliteli ham maddeleri kullanır. Bununla birlikte ürünlerinde taviz vermediği bir diğer özellik ise işlevsellik olur. Sıradan tasarımlardan farklı olan araç gereçler, kullanım kolaylığı ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkar. Yüksek kalite standartlarında üretilen ve estetik güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Hafele markasının ürünleri ile evinizde göz alıcı bir tarz yakalayabilirsiniz.

ISO 14001 belgesi ile doğaya ve çevreye karşı duyarlılığını ortaya koyan Hafele ürünlerini ÇiçekSepeti ile uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.