İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hakan Çanta ÇiçekSepeti’nde!

Anaokulundan başlayarak okul dönemlerinin olmazsa olmaz gereçleri arasında bulunan çeşitli çanta modelleri, deneyimli marka Hakan Çanta ürünlerinde hayat buluyor. Kalitesi ile çocuklar kadar ebeveynleri de mutlu eden Hakan Çanta modelleri, dayanıklı yapıları ve uzun kullanım ömürleri hem tasarruflu hem de şık bir alternatif oluşturuyor.

Rengarenk tasarımları ve ergonomik yapılarıyla avantajlı Hakan Çanta ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti web sitesinde sizleri bekliyor!

Çocuklar Kadar Enerjik Hakan Çanta Ürünleri

Okul hayatına başlayan çocukların en çok ihtiyaç duydukları, kullandıkları ve hatta en çok heves ettikleri aksesuarların başında okul çantaları geliyor. Hakan Çanta ürünleri, renk renk ve desen desen çanta çeşitlerini ağırlıklı olarak içermekle birlikte çocukların okul çağında ihtiyaç listesinde olan birçok kullanışlı ürünü de barındırıyor. Kalem kutusundan beslenme çantasına, spor ürünleri çantasından spor ayakkabıya kadar demirbaşlar ve şemsiye, saklama kabı, defter etiketi gibi özel kullanım alanı olan gereçler Hakan Çanta’nın geniş ürün yelpazesi içerisinde yerini alıyor. kalem kutuları, suluk ve termoslar, çocukların en çok sevdiği çizgi film karakterleri ve film kahramanları ile süslü tasarımlarıyla küçük büyük herkesin beğenisini topluyor. Siz de en göz alıcı Hakan Çanta modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile sahip olmak için indirimli Hakan Çanta ürünlerini keşfetmeye hemen başlayın!

Canlı renk ve desenleri ile okul saatlerini çok daha zevkli bir hale getiren Hakan Çanta ürünleri, farklı yaşlardaki çocuklara yönelik olarak değişen boyutlarda üretiliyor. Kitap ve defterlerin ya da okul gereçlerinin daha kolay taşınmasını sağlayan ergonomik okul çantaları, çocukların kemik yapısını bozmayacak, sırt ve omuzlar için konforlu tasarımlarıyla da tercih sebebi oluyor.

Çocukların hayal gücü kadar renkli, eğlenceli dünyalarına hitap edecek kadar neşeli desenlerle tasarlanan Hakan Çanta modelleri çocukların yüksek enerjisine ayak uydurabilecek kadar da dayanıklı. Uzun yıllar küçüklere eşlik edecek, ebeveynleri de mutlu edecek kaliteli bir seçenek sunan avantajlı Hakan Çanta ürünleri, alışveriş keyfini evinizin konforunda yaşayabilmeniz için ÇiçekSepeti’nde!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.