Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Halhallar

Birbirinden alımlı halhal modelleriyle ayak bileklerinizi süsleyebilirsiniz. Kadın takısı olarak bilinen, kökeni yüzyıllar öncesine ve Asya’ya dayanan halhal, Anadolu kadını tarafından hâlâ kullanılır. Zarif ve şık tasarımlarla üretilen halhal modelleri dünya kadınlarının da ilgi odağıdır. Hem şehir hayatında hem de plajlarda kullanılan ve ayak bileğine çok yakışan halhal çeşitleri farklı malzemelerle tasarlanır. Altın, gümüş gibi değerli madenlerle tasarlanan modellerin yanında çelik ve metal malzemeyle üretilen seçenekler de bulabilirsiniz. ÇiçekSepeti her zevke ve tarza hitap eden halhal modellerini sunarak kolayca alışveriş yapmanıza yardımcı olur.

Ayak Bileklerinizi Halhal Modelleri ile Süsleyin

Değerli taşlar ve madenlerle üretilen halhal modellerini tercih edebileceğiniz gibi cazip fiyatlarla satın alabileceğiniz özgün tasarımlı ürünlere de yönelebilirsiniz. Gümüş ve altın kaplama halhal çeşitleri turkuaz, ametist, hematit, mercan, sedef, lapis gibi doğal taşlarla bezenerek tasarlanır.. Rengârenk bocuklarla dizayn edilen ve spor ayakkabılarla kombin yapılan ürünleri spor kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz.

Daha çok genç kızlara hitap eden ve gümüş zincir üzerine ışıltılı taşlar, pullar, ay ve yıldız gibi sembollerle tasarlanan halhal seçenekleri göz alıcı tasarımlar içerir. Klasik tarza sahip zarif tasarımlı halhalları ofis yaşamından sosyal hayatınıza kadar geniş bir alanda kullanabilirsiniz. Değerli ve doğal taşlarla tasarlanan modeller, gece davetlerinde abiye ayakkabılarınızı tamamlayan şık takılar olabilir. Zarif çizgilerle 925 ayar gümüşten üretilen çiçekli, toplu, yıldızlı ve zirkon taşlı zincir halhal modelleri de gece davetleri için idealdir. Genellikle yaz aylarında çıplak bilek üzerinde kullanılan ürünleri kış mevsiminde farklı biçimlerde kullanabilirsiniz. Metal ve çelikten tasarlanan gösterişli halhal seçeneklerini botunuzun veya çizmenizin bileğine takarak kullanırsanız sıra dışı bir tarzınız olabilir.

Spor Tarzı Tamamlayan Halhal Modelleri

Jean, tişört, body, şort gibi sportif giysileri ve otantik kıyafetleri tercih eden kadınlar için tasarlanan halhal seçenekleri nazar boncukları, deniz kabukları, el, yüz, burç ve insan figürleri ile tasarlanır. Sıra dışı motifler, rengârenk boncuklar ve püsküllerle dizayn edilen modelleri seçerek iddialı bir tarz oluşturabilirsiniz. Yuvarlak gümüş para figürleri, küçük çanlar, pullarla tasarlanan ve yürüdükçe ahenkli sesler çıkaran halhal çeşitleri yaz tatili için mükemmel modellerdir. Sportif tarzınızı deri ip üzerinde rengârenk boncuklarla tasarlanan halhal çeşitleriyle tamamlayabilirsiniz. Yarı değerli metallerle üretilen, balık, kuş, kedi ve köpek gibi sevimli hayvan figürleriyle süslenen modeller spor tarza çok yakışır. Ay, dünya, mask gibi figürlerin turkuaz taşlarla renklendirildiği gümüş halhal modellerini yaz aylarında şort, etek ve elbiselerinizle kullanabilirsiniz. Renkli boncuklu ve bileğe birkaç kez dolanarak kullanılan deri halhal çeşitleri plaj kullanımı için idealdir. Seçtiğiniz modele uygun terlikler, babetler ve spor ayakkabılar tercih ederseniz takınızı öne çıkarabilirsiniz.

Tarzınıza Uygun Modeli Bulmak Çok Kolay

Takılar kadınların güzelliğini vurgulayan aksesuarlardır. Kıyafetinize ve aksesuarlarınıza uyumlu takılar seçerek daha çekici görünebilirsiniz. Geleneksel motifler, modern figürler, sıra dışı objeler ve göz alıcı motiflerle tasarlanan halhal modelleri ile ayak bileklerinizi daha zarif göstermeniz mümkün. Gümüş ve altın renginde üretilen halhal seçenekleri diğer aksesuarlarınıza kolayca uyum sağlar. İnce bilekli kadınlar için gösterişli ürünler, kalın bilekli kadınlar için de zarif tasarımlar doğru bir tercih olur. Renkli deri iplerle dizayn edilen takı çeşitlerini, rengârenk boncuklu halhal modellerini, spor kıyafetleriniz ve ayakkabılarınızla kullanabilirsiniz. Ayak bileğinizi rahatsız etmeyecek malzemelerle tasarlanan ve kolayca açılıp düşmeyen ürünleri tercih ederseniz uzun süre kullanım şansı bulabilirsiniz.

Zarif, dikkat çekici ve şık modellerle tasarlanan halhal çeşitleri ÇiçekSepeti’nde. Ayak bileklerinizi süsleyecek ürünleri hemen şimdi satın alabilirsiniz.