Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Halı Kaydırmazlar

Evde sıklıkla kullanılan ve evin en temel eşyalarından biri olan halılar kimi zaman kayabilir ve herkes için tehlikeli olabilir. Bu yüzden halı, kilim, paspas ve yolluk gibi ürünleri zemine sabitlemek ya da normalinden daha sıkı bir şekilde yere tutunmasını sağlamak için birtakım ürünler kullanılır. Bu ürünler arasında en sık kullanılanı da halı kaydırmaz çeşitleridir. Hayatı kolaylaştıran ve daha güvenli bir kullanım sunan halı kaydırmaz çeşitleri ile siz de evdeki herkes için daha güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz!

Hayatı Kolaylaştıran Halı Kaydırmazlar ve Kaymaz Tabanlı Halılar

Halı kaydırmaz modelleri ve kaydırmaz pedler, halıların altına kolayca uygulanabilen bir yapıya sahiptir. Yapıştırma, tuttuma veya serme işlemi ile kolayca uygulanabilen halı kaydırmazlar, güvenli ve dengeli bir kullanım sunar. Kimi halı modelleri kendiliğinden kaydırmaz özellikteyken kimi halı, kilim, yolluk modelleri parke ve fayans gibi alanlarda kayabilir. Halının üzerindeyken ayağınızın altından kayacak bir halı büyük problemler yaratabilir. Kaygan halılar; sakatlanmalar, yaralanmalar ve çeşitli kazalar gibi olumsuzlukları beraberinde getirebilir. Bu yüzden halı kaydırmaz ürünleri kullanmak büyük bir fayda sağlar. Özellikle küçük çocuklar için halı kaydırmaz ürünleri oldukça önemlidir. Onların evde güvenle hareket edebilmesi ve koşup oynayabilmesi için halı kaydırmaz ürünlerini kullanabilir, kaza risklerini belli oranda ortadan kaldırabilirsiniz.

  • Farklı renklerde halı kaydırmaz çeşitleri bulunur. Evinizin ihtiyacına uygun olarak dilediğiniz halı kaydırmaz modelini tercih edebilirsiniz.
  • Her halıya uygun olacak boyuta sahip halı kaydırmaz modelleri vardır. Uzun ve kısa halılar için, yolluklar için ya da mutfak halıları için çeşitli ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Bant, örtü ve ped gibi formlarda halı kaydırmaz çeşitleri bulunur. 
  • Delikli yapıdaki kaydırmaz çeşitleri halı, paspas ve yolluk gibi ürünlerin tabanını sabitlemek için kullanıldığı kadar çekmece ve dolap içleri için de kullanılabilir. Bu sayede özellikle cam ürünler daha iyi korunuyor ve kırılmazaların önüne geçilebiliyor. 
  • Rulo halinde satılan ürünler ile de dilediğiniz boyutlarda kaydırmaz kesebilirsiniz. Bu sayede her alana dilediğiniz boyutta bir kaydırmaz yerleştirebilirsiniz.
  • Halı kaydırmaz çeşitlerini evin her yerinde kolayca kullanabilir, kazaların önüne geçebilirsiniz!

Günümüzde çok çeşitli halıların tabanında kaydırmaz özellik kendiliğinden bulunuyor. Bu tarz halı modelleri sayesinde halıyı dilediğiniz gibi dilediğiniz yere sabitleyebilme şansınız bulunuyor. Kendinden kaydırmazlı halılar sayesinde evin içinde rahatça hareket edebilir, fonksiyonel özelliklerinden faydalanarak evinizde güvenliği sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Halı Kaydırmaz Modelleri

Evin hemen her alanında kullanılan halılar tabii ki güvenli olmalıdır. Özellikle çocuklar ve yaşlı insanlar için kaygan, kazalara sebep olan zeminler tehlikelidir. Bu yüzden zemine sıkı tutunmayan halılar tercih edilmemeli ya da bu halılar tercih edildiyse halı, kaydırmaz ürünler ile desteklenmelidir. Delikli ya da yumuşak; kauçuk, kumaş ya da lastik malzemeden oluşan kaydırmaz ürünleri tercih ederek halıları dilediğiniz yere sabitleyebilirsiniz. Halının altını tamamen kaplayan modeller ile yüzey ile halıyı tamamen buluşturabilir veya bant, şerit şeklindeki kaydırmaz çeşitleri ile halıyı belli yerlerden sabitleyebilirsiniz. Yeni teknoloji sprey kaydırmaz modelleri de özellikle küçük alanlarda kullanmak için idealdir. Farklı boyutlardaki halılar için size en uygun kaydırmazı seçerek evinizde güvenle yürüyebilirsiniz! Halı kaydırmaz ve kaydırmaz tabanlı halı modellerinin fiyatları üründen ürüne ve markadan markaya değişiklik gösterebilir. Yine teknik özellikler, ürün tasarımı, üretim şekli, boyut ve paketlemeye göre de ürün fiyatları farklılık gösterebilir. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde Armada, Soley, Hambag, Brillife gibi markaların kaydırmaz tabanlı halı ve halı kaydırmaz ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz! Uygun fiyatlı halı kaydırmaz çeşitleri ve halılar sizi bekliyor!