Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Halk Kitabevi ÇiçekSepeti’nde!

Halk kitabevi, okurlara birçok farklı alanda kitap seçenekleri sunan bir yayınevidir. Kitap çeşitlerinin yanı sıra ahşap oyuncak ve maket, takı askılığı, kumbara, anahtarlık, mumluk, şamdan, yılbaşı süsleri, biblo, tablo, saksı, tepsi gibi işlevsel ve dekoratif ürün çeşitlerini de bünyesinde barındırır. Özellikle ajandaları büyük beğeni toplar.

Online alışverişe özel indirimli Halk Kitabevi ürünleri, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Halk Kitabevi ürünleri ayağınıza gelsin.

Kitapların Mucizevi Dünyası Halk Kitabevi

Farklı türde kitap ve yazarları bir araya getiren Halk Kitabevi, minikler için oyuncak, kumbara gibi modeller, yetişkinler için ise mumluk, saksı veya biblo gibi eşyaları da ürün yelpazesinde bulundurur. Çocuk gelişimine destek olan oyun ve aktivite kitapları ebeveynlerin ilgisini çeker. Strateji tabanlı oyunlar çocukların eğlenirken öğrenmesini destekler. Puzzle modelleri küçüklere uygun olarak az parçalı olarak tasarlanır. Parça sayısı az olsa bile bilişsel gelişime katkısı çok büyüktür.

Miniklerin yabancı dil ve Türkçe öğretiminde sağlam bir temel atmasını sağlayan yayınlar da Halk Kitabevi’nin geniş ürün skalasında mevcuttur. Konu olarak parçalara bölünmüş yayınlar keyifli bir öğrenme ortamı için gereken tüm özelliklere sahiptir. Resimli ve renkli sayfalar özellikle çocukların ilgisini çeken ve motivasyonlarını arttıran etkenlerdir. Yayınevinin minikler için olan eserleri renkli ve resimli olma özelliğine sahiptir. Yayınevi, çocuklar kadar yetişkinlere de birçok kitap türü sunar. Geçmişten günümüze eserleri ile iz bırakmış pek çok yazarın kitaplarına yayınevi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Halk kitabevi dünya uygarlıkları, bilim insanları, tarih, Atatürk, milli mücadele, İslam dini gibi konularda set halinde olan içerikler bu konularla ilgilenen kişiler için adeta bir hazine gibidir. Kendinizi geliştirmek istediğiniz özel bir alan varsa veya eğitim gördüğünüz bölüm ile ilgili daha fazla kaynak okumak istiyorsanız yayınevinin eserlerine göz atabilirsiniz. Güncel konularda yazılmış eserleri edinerek genel kültür seviyesini yükseltebilirsiniz. Bazı ürünlerin yanında hediye olarak çeşitli aksesuarlar verilir. Kimi ajandaları aldığınızda takvim veya anahtarlık gibi eşyalara da sahip olabilirsiniz. Kitap, defter, hediyelik eşya gibi pek çok ürüne ayrıcalıklarla sahip olabilirsiniz

Halk Kitabevi ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Halk Kitabevi ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.