İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hamaklar

Hamak çeşitleri hem iç mekanda hem dış mekanda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Dinlenmek, uyumak ya da keyifli vakit geçirmek için kullanılan hamaklar, özellikle dış mekanlarda sıklıkla kullanılır. Farklı malzemelerden üretilen hamakların çok çeşitli modelleri bulunur. Yetişkinlere, çocuklara ve gençlere uygun modellerden kamp alanlarına, evlere, bahçelere uygun modellere kadar seçenekler bulunur. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun bir hamak çeşidi bulabilir, hem kendiniz hem sevdikleriniz için dilediğinizi satın alabilirsiniz!

Hamak Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Yaz aylarında açık havanın keyfi hamaklarda çıkar diyenler için çok çeşitli hamak modelleri ÇiçekSepeti’nde! İsterseniz dinlenmek, isterseniz okumak, isterseniz kitap okumak için tercih edebileceğiniz hamak modellerini seçerken dikkat etmeniz gereken birtakım unsurlar vardır.

  • Öncelikle hamağı hangi alan için seçeceğinize karar vermeniz gerekir. İlk olarak ürünü iç mekanda mı yoksa dış mekanda mı kullanacağınıza karar verdikten sonra mekana göre de seçim yapabilirsiniz.
  • İp, halat, zincir ve farklı malzemeler kullanılarak yapılan hamakların farklı yeterlikleri vardır. 
  • Asılı olan hamakların yanı sıra ayaklı hamak modelleri de oldukça kullanışlıdır. Bahçeye, balkona ya da odaya yerleştirilebilen bu tarz hamak modelleri sayesinde konforu evinizde yaşayabilirsiniz.
  • Çocuklar için özel olarak üretilen hamak çeşitleri de vardır. Bu sayede çocukların daha keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. 
  • Hamaklar tek kişilik ve çok kişilik olabildiği için hamak satın alırken ürünü kaç kişinin kullanacağınızı da göz önünde bulundurmanız gerekir. 
  • Yatak şeklinde olan hamakların yanı sıra oturulabilir, koltuklu hamak modelleri de vardır. Kullanım amacınıza göre modeller arasından dilediğiniz ürünü tercih ederek sıcak yaz günlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Şık ve Rahat Hamak Çeşitleri

Keyifli vakit geçirmek için sıklıkla kullanılan hamakların çeşitli modelleri vardır. Çok farklı malzemelerden çeşitli hamaklar üretilir. Kumaşlar, kalın örgü ipler, ahşap gibi malzemeler hamak yapımında kullanılabilir. Tüm bu hamakların farklı seviyelerde bir rahatlığı vardır. Büyük küçük herkes için uygun hamak modelini keşfedip kendiniz için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Klasik Hamak: Herkesin bildiği, en çok kullanılan hamak çeşididir. İki tarafı ahşap destek ile desteklenir ve bağlama ipleri bulunur. Hamak kısmı; dayanıklı iplerden ya da kumaş malzemeden üretilir. Genellikle iki ağacın arasına ya da çok güçlü iki sabit standa bağlanarak kullanılır. Bu yüzden her alanda kullanılamaz. Kolay katlanır ve taşınır olduğu için dilediğiniz her yere hamağı götürebilirsiniz.

Metal ya da Ahşap Ayaklı Hamak: Klasik hamak modelinden farklı olarak ayaklı, salıncak hamak modelleri de rahatlığı sevenlerin tercih ettiği hamak modellerindendir. Gelişen teknoloji ile birlikte kendinden standı olan, sabit ve katlanabilir ayaklı çeşitli pratik hamaklar da üretilerek bu sorun çözülmüştür. Dilerseniz evinizde, bahçenizde ya da istediğiniz herhangi bir yerde bu hamak modelini kullanabilirsiniz. Katlanabilir modeller sayesinde de dilediğiniz gibi hamağı yanınızda taşıyabilirsiniz. Genişlik ve uzunluk ölçütlerine göre boyut tercihi yapabilir; farklı renkler arasından kendiniz için en uygun olanını seçerek evinizi güzelleştirebilirsiniz! Kurumları zor olamayan, görünüşleri de oldukça modern olan bu hamaklar sayesinde keyfiniz hiç bitmez!

Çocuk ve Bebekler için Hamak: Büyükler gibi çocuklar da hamak modellerini keyifle kullanırlar. Ayaklı, rengarenk ve rahat tasarımlarıyla bebek, çocuk hamakları ile çocuklar çok mutlu olur. Özellikle bebeklerin sakinleşmesi ve uyuması için çeşitli hamak modelleri tercih edilir. Kolayca takılıp çıkarılabilen, hem iç hem dış mekanlarda kullanılabilen hamaklar sayesinde çocuklar eğlenirken mutlu olur! Hamak modellerinin fiyatları üründen ürüne ve markadan markaya değişiklik gösterebilir. Yine teknik özellikler, ürün tasarımı, üretim şekli, boyut ve paketlemeye göre de ürün fiyatları farklılık gösterebilir. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde alanında öncü markaların çeşitli hamaklarına kolayca ulaşabilirsiniz! Uygun fiyatlı hamak modelleri sizi bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.