İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hamile Atlet ve Fanila Çeşitleri

Hamilelik döneminde vücut ölçüleri sıklıkla değişebilir. Tabii böyle olunca her zaman giydiğiniz kıyafetleri giyemeyip yenilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Hamilelik, lohusalık ve emzirme süreçleri boyunca kullanabileceğiniz hamile atlet ve fanila modelleri en kullanışlı iç giyim ürünlerindendir. Anne adaylarının ve yeni anne olmuş kişilerin tüm gün ya da uyku esnasında kendini rahat hissetmesi için tasarlanan hamile atlet modellerini ÇiçekSepeti’nde online olarak keşfedebilirsiniz!

En Rahat İç Giyim Ürünlerinden Biri: Hamile Atlet&Fanila Modelleri

Hamile atlet ve fanila modelleri, vücudu büyümeye başlayan anne adaylarının sık sık kullandığı iç giyim ürünlerinden biridir. Karın bölgesinde ekstra bir esneklik sağlayan, karın bölgesini koruyan ve vücudun rahat hissetmesine yardımcı olan hamile atletlerini kullanarak siz de daha konforlu bir hamilelik dönemi yaşayabilirsiniz. Esnek kumaş yapılarına sahip olan hamile atletleri aynı zamanda aşırı terleme gibi sorunlarla başa çıkmanıza da yardımcı olur.

 • Hamile atletlerinin geniş karın tasarımı gebelerin rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar.
 • Karın bölgesini sıkmayan tasarımı aynı zamanda o bölgenin korunmasına da yardımcı olur.
 • Doğum öncesinde ve doğum sonrasında hamile atlet, fanila modelleri kadınların rahat bir şekilde kullanabileceği ürünlerdir. Doğum öncesinde genişleyen karın bölgesinin konforlu olmasını sağlarken doğum ardından emzirme dönemi için de kullanılabilen farklı modelleri tercih edilebilir.
 • Hamile emzirme atletleri, göğüs kısmı pratik bir şekilde açılan yapılarıyla ön plana çıkar. Hızlıca açılıp kapanabilen göğüs kısımları sayesinde bebeğinizi doyurmanız ve sonra giyinmeniz çok kolay olur.

Hamile atleti modelleri arasında seçim yaparken şunlara dikkat edebilirsiniz:

 • Hamile atletinin kumaşları farklılık gösterir. Pamuk, elastan, polyester, modal kumaşlardan üretilen hamile atletleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu kumaşlardan birini seçerken vücudunuzun hangisiyle daha rahat edeceğini düşünebilirsiniz. Pamuklu kumaşlar terin emilmesi ve yumuşaklık konusunda ön plana çıkarken saten kumaşlar daha çok şıklıkları ile ön plana çıkar.
 • Hamile vücudu anatomisine uygun olarak üretilen hamile atlet ve fanila modelleri vücudu sıkmaz. Sürekli esneyen, rahat olmanızı ve rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlayan atletler arasından beden seçimi yaparken de vücudunuza uygun ölçüleri seçmeniz gerekir. Vücut ölçünüzden küçük ya da büyük bir ürün tercih ettiğinizde, beklediğiniz konforu yaşayamayabilirsiniz.
 • Hamile atletlerinin klasik modellerinin yanı sıra çıt çıtlı modelleri de vardır. Bu modeller, çıt çıt desteği sayesinde kolayca açılıp kapanabilir ve rahat bir kullanım sunar.
 • Hamile atlet ve fanila modelleri arasından seçim yaparken ürünün desenlerine de dikkat edebilirsiniz. Kendi zevkinize göre düz renkte veya farklı tasarımlara sahip olan atlet modellerini seçebilirsiniz.
 • Ürünü doğum öncesi ya da sonrası için tercih edecek oluşunuz da hangi ürünü alacağınız konusunda size yardımcı olur. Doğum öncesi için tercih edeceğiniz hamile atlet ve fanila modelleri daha çok vücudunuzu saran, rahat giysiler olurken doğum sonrası için tercih edeceğiniz atlet modelleri, emzirmeye yönelik olabilir. Ayrıca korse tarzı atlet modellerini de yine doğum sonrasında tercih edebilirsiniz.
 • Emzirme atletleri kolayca açılıp kapanabilen göğüs bölümüne sahip olduğu için bebeğinizi kolayca emzirmenizi sağlar. Bu ürünü kullanırken güğüs kısmını tam olarak kapattığınızdan emin olmanız gerekir. Böylece emzirme sonrası sızıntılara karşı daha temkinli olabilirsiniz.
 • Emzirme atletleri ve sütyenleri arasından seçim yaparken ürünün askılarının vücudunuza tam olarak oturduğundan da emin olmalısınız. Giysi büyük ya da küçük olmamalı, vücudunuza tam oturmalıdır. Böylece çok daha rahat olursunuz.

Daha fazla hamile giyim ürünü için ÇiçekSepeti’nin Hamile Giyim kategorisini ziyaret edebilir, çeşitli giyim ürünleri ve aksesuarları inceleyebilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Hamile İç Giyim Ürünlerini Keşfedin!

Konforlu, rahat ve uygun fiyatlı hamile giyim ürünlerini, hamile atlet ve fanilası gibi iç giyim ürünlerini ya da aksesuarları ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde kolayca keşfedebilirsiniz! Her zevke ve bütçeye uygun çeşitli modeller arasından kendiniz ve sevdikleriniz için seçim yapabilir, hem doğum öncesi dönemi hem de doğum sonrası dönemi konforlu bir şekilde yaşayabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.