İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hamile İç Giyim

Bir bebek dünyaya getirmek, ailenizin büyüdüğüne şahitlik etmek hayattaki en değerli ve özel olayların başında yer alır. Bu süreç boyunca tıpkı duygusal durumunuz ve ruh halinizde olduğu gibi bedeninizde de birtakım değişiklikler meydana gelir. Karnınız büyür, göğüsleriniz şişer, belki de daha önce hiç ulaşmadığınız kilolara çıkarsınız. Bunların geçici olaylar olduğunu unutmadan değişimlerinizi sakin karşılamak, bu dönemi daha keyifli geçirmenizi sağlayabilir. Bu özel süreç için sakinliğin yanı sıra ihtiyacınız olan bir diğer şey ise hamileliğiniz boyunca ve hatta sonrasında da dolabınızda mutlaka olması gereken hem rahat hem de şık hamile iç giyim ürünleri. ÇiçekSepeti, bu tatlı ve özel anlarınızda da size eşlik eder. Hamileliğiniz boyunca ihtiyacınız olan hamile mayodan hamile küloduna, külotlu çoraptan emzirme atletine kadar aradığınız her şey ÇiçekSepeti’ nde!

Emzirme Sütyenleri Ve Atletleri Sayesinde Emzirmek Çok Kolay

Emzirmek, bebeğinizle aranızdaki bağı kuvvetlendiren eşsiz bir süreç. Evde kolaylıkla bebeğinizi emzirip onunla yakından ilgilenebilirken ev dışında olduğunuz zamanlarda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Normal bir sütyenle bebeğinizi emzirmeye çalışmak, size zorluk çıkararak kendinizi rahatsız ve huzursuz hissetmenize sebep olabilir. Bu nedenle, bebeğinizi kolayca emzirmek için özel olarak tasarlanmış iç çamaşırlarını tercih etmelisiniz.

Emzirme sütyenleri ve emzirme atletleri, özel tasarımları ve pratik kullanımları sayesinde bebeğinizi her an ve her yerde rahatça emzirebilmenize imkan verir. Pratik mekanizması sayesinde tek elle dahi kolayca açılıp kapatılabilir, bebeğiniz göğsünüze rahatlıkla ulaşabilir. Çiçeği burnunda anneler için özel olarak üretilen emzirme sütyenleri ve emzirme atletleri, bebeğinizle yaşadığınız bu özel anlarda size büyük bir kolaylık sağlar.

Pratik Ve Kullanışlı: Doğum Sonrası Toparlayıcı Korse

Hamilelikte olduğu kadar hamilelik sonrasında da mutlu ve güzel hissetmek anneler için çok önemli. Doğum sonrası vücutlarında oluşan birtakım değişiklikler, bazı kadınları oldukça mutsuz edebilir. Özellikle karın bölgesindeki sarkma, şişlik gibi sorunlar nedeniyle huzursuz ve rahatsızlık hissetmek sıkça yaşanan bir durum. Siz de bu konulardan şikayetçiyseniz, ÇiçekSepeti sizin için doğru adres!

ÇiçekSepeti ’nde yer alan yüksek şekillendirme özellikli toparlayıcı korseler ile hamilelik öncesi vücudunuza ulaşmanız çok daha kolay. Karındaki şişliği azaltarak vücudu şekillendiren toparlayıcı korseler, uzun ve düzenli kullanım sonrasında eski halinize dönmenize yardımcı olur. Sarkan deriyi toparlarken vücudunuzu daha şekilli gösterir ve böylece kıyafetleriniz de üzerinizde çok daha şık durur. ÇiçekSepeti’ nde yer alan birbirinden kullanışlı ve rahat doğum sonrası toparlayıcı korseler sayesinde konforunuzdan ödün vermeden hızlı ve sağlıklı incelmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Hamile İç Giyimine Dikkat

Hamilelik döneminde iç giyim, normal zamanlara oranla biraz daha fazla önem taşır. Bedeninizin hassaslaştığı, vücudunuzda değişimlerin gerçekleştiği bu dönemde dış giyiminiz kadar iç giyiminize de özen göstermelisiniz. Hamileler için üretilen iç giyim ürünleri kullanmanız sağlığınız kadar rahatınız açısından da önemli. Bünyenizin, normalden daha hassas bir hale geldiği hamilelik ve lohusa dönemlerinde, vücudunuzun alerjik reaksiyon gösterme ihtimali de artar. Bu tür sıkıntılarla karşılaşmamak için iç çamaşırı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi pamuklu ürünler kullanmak olmalı. Pamuklu ürünler cildin hava almasını sağlar. Bu nedenle hamilelik döneminde pamuklu iç çamaşırı giymek anne sağlığı açısından oldukça mühim. Naylon ya da sentetik kumaştan üretilen ürünler cildinizi tahriş edebilir. Ayrıca bu tür kumaşlar, idrar yolu enfeksiyonu gibi sorunlara da yol açar.

Hamilelik döneminde karın, göbek, bel, göğüs ve omuzlarınızı sıkan iç çamaşırlarından uzak durmalısınız. Külot olarak hamileler için özel tasarlanmış yüksek belli külotları, sütyen olarak ise tam göğüs ölçünüzde olan geniş askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Hamileliği yaz mevsimine denk gelen ya da sağlığı açısından bu dönemi yüzerek geçirmeyi planlayan annelerin yardımına da ÇiçekSepeti yetişir. Bu dönemde beli büzgülü ya da pileli hamile mayo modelleri tercih etmeniz hem sizin rahatınız hem de bebeğinizin sağlığı açısından önemli. Kalın askılı ve karın bölgenizi sıkmayan hamileler için hazırlanmış mayoları tercih ederek bu dönemi keyifli ve sağlıklı geçirebilirsiniz. ÇiçekSepeti’ nde yer alan birbirinden konforlu, şık ve ucuz giyim ürünleri sayesinde hamilelik süreciniz rahat geçer. Beğendiğiniz ürünü hemen sipariş ederek ÇiçekSepeti’ nin ayrıcalıklarından yararlanabilir, hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.