Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Hamile Tulum & Salopet Modelleri

Gebelik süreci boyunca anne adayları çok daha rahat kıyafetler giymek, rahat hareket etmek isterler. Tüm bu hamilelik süresinde rahat kıyafetler giymek, hem annenin rahatı hem de bebeğin rahatı için önemlidir. Hamile tulumları ve salopetleri de hamile kadınlar tarafından en sık tercih edilen giyim ürünlerinden biridir. Hem karın bölgesini sıkan, rahatsız edici bir parçası bulunmadığı için hem de hamileler kendilerine çok yakıştırdığı için bu parçalar tercih edilir. Bu yüzden çok çeşitli hamile tulum ve salopet modeli vardır. Siz de hem kendiniz hem sevdikleriniz için hamile tulum ve salopetlerini kategorimizde keşfedebilirsiniz!

Hamile Tulumu Seçimi Nasıl Yapılır? Hangi Aydan İtibaren Hamile Kıyafetleri Giyilir?

Anne adayları için hamile tulum ve salopetleri, oldukça rahat giyim ürünlerindendir. Farklı renk, model ve boyutlarda hamile tulumları vardır. Bunun yanı sıra farklı tarzlarda da hamile tulum ve salopetlerini Çiçeksepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz:

Hamile Bahçıvan Tulum: En çok sevilen, hemen her anne adayının dolabında mutlaka bulunan parçalardan biri, bahçıvan tulumdur. Bu tarz tulumların bel kısmı anne adaylarını sıkmadığı için oldukça rahattır. Ayrıca bu tulumlar, sempatik bir görüntü oluşmasını da sağlar.

Hamile Abiye Tulum: Anne adayları da etkinliklere, davetlere katılır. Ama özel günlerde rahat kıyafetler bulmak anne adayları için biraz daha zordur. Karnı büyüyen anne adayları için abiye hamile tulumları, oldukça kullanışlıdır. Bu tarz tulumlar anne adaylarının hem şık hem rahat olmasını sağlar.

Kot Hamile Tulum: Kot tulumlar da hamileler için vazgeçilmezler arasında yer alır. Eski kot pantolonlara kısa süreliğine veda eden anne adayları,kot tulumlar ile kot giyme özlemini giderebilir. Rahat yapıları ile kot tulumlar aynı zamanda şık göründüğü için de sık sık tercih edilir.

Salaş Hamile Tulum: Hamilelikte en önemli şeylerden biri, rahat giyinmektir. Özellikle sıcak yaz günlerinde vücudunuzu sıkmayan, rahat kıyafetler tercih edebilirsiniz. Salaş tulumlar da bu dönemde kolayca giyip çıkarabileceğiniz giysilerden biridir. Giydiğiniz her şeyin darlaştığı bu dönemde, salaş tulumlar ile rahatınıza bakabilirsiniz.

Kısa Hamile Tulum: Uzun tulumların yanı sıra, özellikle yaz ayları için tercih edebileceğiniz kısa tulumlar da vardır. Tatil beldelerinde ve yaz sezonunda şehirde giyebileceğiniz bu sıcaklar sayesinde sıcaktan bunalmazsınız. Hem rahat hem şık hem de sıcaklarda bunaltmayan bu tulumlara da göz atabilirsiniz.

Hamile Salopet: Salopet kumaşı, tulum kumaşına göre çok daha rahattır. Bu yüzden özellikle hamileler tarafından tercih edilir. Dört mevsim giyebileceğiniz salopetler içinde hamileyken oldukça rahat şekilde hareket edebilirsiniz.

Ayrıca kısa kollu, uzun kollu; şortlu ya da pantolonlu çok çeşitli tulum modellerini online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Hamile salopet ve tulumlarının beden seçenekleri oldukça geniştir. Büyük bedenlere uygun, esnek kumaşlardan üretilen, rahat salopet ve tulumlar vardır. Hamile tulumu satın alırken bazı noktalara dikkat ederek en doğru şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz:

  • Bilindiği gibi hamilelerin vücutları günden güne büyür, genişler. Anne adayının yaşadığı bu fiziksel değişim her geçen gün arttığı için kıyafet satın alırken biraz daha büyük bedenleri tercih etmek gerekir. 1 ya da 2 beden büyük tulumlar alarak hamilelik boyunca bu giysileri kullanabilirsiniz.
  • Hamile tulum ve salopetleri arasından seçim yaparken ürünlerin bel kısmına dikkat etmeniz de önemlidir. Bel kısmında kemer, lastik gibi sıkı parçalar bulunan tulumlar anne adayları için rahatsız edici olabilir. Bunun yerine daha salaş, fazladan sıkı detaylarla süslenmemiş tulumları tercih edebilirsiniz.
  • Ürünlerin kumaşlarına da dikkat edebilirsiniz. Keten veya pamuklu kumaşlar seçerseniz tulumun içinde kendinizi daha rahat hissederseniz. Ayrıca annenin kendini huzursuz hissetmesi, bebeğin de kendini huzursuz hissetmesine sebep olacağı için kıyafetlerin içinde rahat olmak önemlidir.

Anne adaylarının rahat etmesini ve güzel görünmesini sağlayacak çok çeşitli tulum & salopet modellerini ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Hamile Tulum & Salopet Modelleri

Hamile tulum ve salopetleri farklı fiyatlara sahip olabilir. Ürünün kumaşı, üzerinde kullanılan ekstra malzemeler, markası, modeli gibi detaylar ile ürünün fiyatı değişebilir. En trend stillerde, her bütçeye ve tarza uygun hamile tulum & salopet modellerini Çiçeksepeti’nin geniş ürün yelpazesinde kefeşdebilirsiniz!