İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Happy Dog ÇiçekSepeti’nde!

Wehringen, Bavyera’da yüksek kaliteli hayvan maması üreten üçüncü nesil aile şirketi olan Happy Dog, köpeğinizin sağlığı ve canlılığı için en iyi beslenmeyi sağlayan benzersiz tarifler geliştiriyor. Bütün ürün tariflerinin özelliği, tamamen doğal maddelerin dikkatle kombine edilmesidir.

Sadece yüksek kaliteli proteinler, bitkilerin değerli özellikleri ile kombine edilerek Happy Dog ürünlerinde kullanılmaktadır. Her ırk için, her ihtiyaç ve her yaş için köpeğinizin ihtiyacı olan tüm besinleri içeren Happy Dog ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Sevgi ve Sağlık İçeren Happy Dog Ürünleri

Protein kaynakları taze hayvan etinden elde edilir. Bu sayede optimum sindirilme garantisi veriyor. Yapay renklendirici, tatlandırıcı, koruyucu ya da genetiği değiştirilmiş ham maddeler kullanmayan Happy Dog, içeriklerinde soya da kullanmıyor. Ayrıca marka, hayvanlar üzerinde yapılan testlere tamamiyle karşı. Tariflerinde sürekli doğal ham maddeler ve türe uygun çeşitli malzemeler kullanmaya özen gösteren Happy Dog, yerel çiftliklerin en kaliteli ham maddelerini ve malzemelerini kullanıyor.

Sağlıklı köpek mamasının temeli sadece taze et değildir. Köpeğinizin sağlıklı görünümü ve metabolizması için, türüne uygun doğal ürünlerin yerini hiçbir şey tutamaz. Happy Dog Natural Life Konsepti, bu maddeleri bir araya getirerek güçlü bir bağışıklık sisteminden sağlıklı bir cilde kadar, köpeğinizin ihtiyacı olan her şeyi bir arada sağlar. Happy Dog Doğal Yaşam Konsepti (Afrika, Mini Afrika ve Karibik dışında) tüm Happy Dog Supreme ürünlerinde bulunur.

Köpek doğada yaşayan bir kurt değildir. Doğadaki vahşi bir kurt günde yaklaşık 50 km yol kateder ve bunun sonucu olarak, bir köpekten çok daha fazla enerjiye ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle besleyici ürünler bu enerjiye tüketimine göre düzenlenmelidir. Happy Dog ürünleri daha az yağ ve daha fazla protein içeren, dengeli birer enerji kaynağıdır. Azaltılmış enerji alımı obezite ve eklem problemleri gibi hastalıklara karşı koruma sağlar. Enerji içeriği beslenme miktarına göre sadece ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiştir. Siz de dört ayaklı dostunuz için besleyici ve sağlıklı Happy Dog ürünlerini ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden nceleyebilirsiniz. Online alışverişe özel indirimli Happy Dog ürünlerini evinizin konforunu terk etmeden satın almak için, hemen alışverişinize başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.