Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Harley Davidson Ürünleri

1903'te Amerika’da kurulan bir motor şirketi olan Harley-Davidson, bugün dünyanın en çok arzu edilen motosiklet markası hale gelmiştir. Adını şirketin kurucusu William Harley ve Arthur Davidson'ın soyadlarında alan marka, maceracı yaşam stiliyle, tutku ve heyecanla özdeşleşiyor. Harley Davidson ürünleri şimdi ÇiçekSepeti’nde macera tutkunlarını bekliyor!

Ruhunuz için macera ve özgürlük sunan tasarımlarıyla dikkat çeken Harley Davidson, uzun yıllardır Türkiye’de çok sevilen ve takip edilen markaların başında geliyor. Dayanıklı botları, birbirinden farklı aksesuarları ve stil sahibi kıyafetleri ile Harley Davidson ürünlerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, online alışveriş ile sipariş edebilirsiniz. Kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Harley Davidson Kültürü

Her ürünlerinde motosiklet kültürünü ve yaşam tarzını yansıtmayı hedefleyen Harley Davidson; motor dışında giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünleriyle de özgür ve maceracı ruhlara hitap ediyor. Birbirinden farklı ürünleriyle her dönem dikkat çekmeyi başarmış olan Harley Davidson; bu yönüyle her ana ayak uydurabilen, zamansız bir marka. Özellikle nesillerdir kullanılan ve ikonikleşmiş botların yaratıcısı olan Harley Davidson markası, kaliteli malzemeleriyle de ürünlerinin uzun soluklu kullanılmasını sağlıyor. Tıpkı maceracı ruhların hiç bitmeyen tutkuları gibi!

İkonikleşen ürünleriyle Harley Davidson tarzı, kendini her girdiği ortamda belli ediyor. Güçlü tarzlarıyla dikkat çekmek isteyen kadın ve erkeklerin ilk tercihi olan Harley Davidson markası; özgür ruhu ve tutkuyu tüm ürünlerinde hissettiriyor. Bu bazen bir bileklik olabiliyor, bazen bastığı yerde izini bırakan sağlam botlar. Birbirinden kaliteli ve sağlam Harley Davidson ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Harley Davidson ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.