Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hasta Bakım ve Hareket Destek Ürünleri

Hayatın yolunuza çıkarabileceği zorluklar karşısında size destek olacak ürünlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevdiklerinizin sağlığı veya kendi sağlığınızın söz konusu olduğu durumlarda ilk olarak bu durumun dezavantajlarını ortadan kaldırabilecek yöntemler bulmanız gerekir. Örneğin, yeni ameliyat olmuşsanız, yürümek için destek veren ürünler size yardımcı olabilir veya uzun süre yatakta kalma durumunda hasta yatakları için üretilen özel ürünler bu süreci daha rahat geçirmenizi sağlayabilir. Kazalar, çeşitli hastalıklar veya yaralanmalar sonucu uzun veya kısa dönem kullanılması gereken hasta bakım, hijyen ve hareket kolaylığı sağlayan ürünleri ÇiçekSepeti güvencesiyle sipariş verebilirsiniz.

Hasta bakım ve hareket-destek ihtiyaçları oldukça geniş kapsamlıdır. Bu ürünlerin rahat taşınabilmesi ve katlanabilir özellikte olması, kullanımınıza kolaylık sağlayacaktır. Kaliteli malzemelerden üretilen, dayanıklı ve ayarlanabilir özellikli hareket- destek ürünleri yürümenize yardım konusunda başarılıdır. Yatan hastalar için tasarlanan yatak üzeri kullanılan ve kişisel ihtiyaçlar için özel ürünler ile zor zamanlarınıza konfor katmanız mümkün. Tüm bu ihtiyaçlarınız için hasta bakım ve hareket - destek ürünleri kendi içerisinde kategorilere ayrılır.

Hasta Bakım ve Hareket Destek Ürün Çeşitleri

Katlanabilir, hareketli wolker yürüteçler, dört ayağı sayesinde denge kurmaya yardımcı, katlanabilir özelliğiyle taşıma ve paketleme kolaylığına sahiptir. Wolker’a yön verebilir, istediğiniz yükseklik ayarında kullanabilirsiniz. Asa baston ve Denge bastonları, farklı renklerde tasarlanan, ergonomik yapısı ile yürümeye destek veren ürünler içerisinde yer alır. Bu ürünlerin en güzel özelliği katlanabilir ve çantada taşınabilir olmasıdır. Yükseklik ayarı yapılabilmesi kullanımınıza konfor sağlar. Katlanabilir diz destekli bastonlar, diz desteği ile oturduğunuz yerden kalkmanıza yardımcı olan ürünlerdir. Arabadan inerken veya sandalyeden kalkarken bu ürünleri dayanak olarak kullanabilirsiniz. Katlanabilir özelliği ile rahat taşınabilir, yumuşak kolu sayesinde kolay kavranabilir yapıda olması yürüyüşlerinize keyif katacaktır. Yine koltuk altı değnekleri gibi yürümeyi destekleyici ürünler, yaşamınızı kolaylaştırma özelliği taşır. Ayrıca hareket - destek ürünleri arasında ahşap bastonlar, isim-soyisim eklenerek kişiselleştirilebilen özel ürünler arasında yer alırken, metal ve alüminyum yapıda üretilen farklı tarzda ürünlere ÇiçekSepeti güvencesiyle ulaşmanız mümkün.

En İyi Hasta Bakım ve Hijyen Ürünleri

Hasta bakımında hijyen çok önemlidir. Bu nedenle pek çok ürüne ihtiyaç duyulur. Medikal ürünler bu konuda büyük bir gelişme sağlayarak tüm ihtiyaçlar için farklı çözümler sunar. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

  • Hasta bezleri, yatak koruyucular ile olası kazaların önüne geçebilirsiniz.
  • İdrar torbaları, hastalara özel üretilen emici külotlar ve tuvalet sandalyeleri gibi hastanın ihtiyacını rahat gidermesine yardımcı ürünler ile sürecin kolaylaşmasına etki edebilirsiniz.
  • İlaç kullanma yönetimine yardımcı olmak üzere haftalık olarak ayarlanmış farklı çeşitlerde ilaç kutuları, günlük ilaç alımını takip etmenizi kolaylaştırır.
  • Havalı yataklar, yatağa bağımlı hastalar için veya gerektiğinde doktor tavsiyesi ile ağrı gidermeye yardımcı ürünler olarak kullanılır ve sağlığınız açısından yüksek fayda sağlar.
  • Varis çorabı ile kan dolaşımının doğru şekilde olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Yatağa bağımlı hastalar için vücut temizleme havluları ve saç yıkama boneleri ile hijyenik temizliği hastanın bulunduğu yerde yapabilirsiniz.

Hastanızın her türlü medikal, temizlik ve bakım ihtiyaçları için gereken ürünlere ÇiçekSepeti’nden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hastalarınız İçin Farklı Hediye Seçenekleri ÇiçekSepeti’nde

Hasta insanlar için iyileşme sürecinde moral çok önemli bir faktördür. Böyle zor süreçlerde sevdiğiniz insanlara destek olmak için onları mutlu edecek hediye seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin zevklerine uygun kolye, küpe gibi takılar, peluş oyuncaklar, giyim ürünleri ve çantalar gibi pek çok farklı ve hesaplı ürüne ÇiçekSepeti kalitesiyle ulaşabilir, sevdiklerinizin yüzünde gülümseme oluşturabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler:

» Yetişkin Yürüteç

» Yetişkin Bezi

» Yatak Koruyucu Örtü

» Hasta Yemek Destek Ürünleri

» Hasta Yatağı, Karyolası

» Varis Çorabı

» Uzanma, Tutma Aparatları

» Tekerlekli Sandalye

» Hasta Tuvalet Ürünleri

» Hasta Banyo, Temizlik Ürünleri

» Mesane Pedi

» Koltuk Değneği

» İlaç Saklama Kutusu

» Baston