Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hasta Banyo ve Temizlik Ürünleri

Kişisel hijyenin artmasına yardımcı olan temizlik ve bakım kitleri ÇiçekSepeti aracılığıyla sizlerle buluşuyor. Özellikle hastaların ekstra dikkat etmesi gereken kişisel temizlik için oluşturulmuş belli başlı kitler mevcut. Ucuz fiyatlı temizlik ürünleri, kişinin banyo ve temizlik ihtiyacının giderilmesine yardımcı olarak günlük hayatı kolaylaştırıyor. Ergonomik boyutu ve pratik kullanımı ile dikkat çeken kişisel hijyen kitlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilir, ekonomik ve avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Hastalar için Kişisel Bakım ve Temizlik Kitleri

Tekli veya set halinde bulunan hijyen kitleri, pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Su ile temas etmemesi gereken hastalar için özel olarak üretilen vücut temizleme mendilleri bu kitlerin içindeki önemli ürünlerden bir tanesi. Bu vücut temizleme mendilleri ile bölgesel olarak temizlik yapabilir ve kişisel vücut hijyeninizi kontrol edebilirsiniz. Hareket kabiliyeti kısıtlı olan kullanıcıların, günlük hayatını kolaylaştıran mendiller, cilt Ph seviyesine uyumludur. Bu mendiller aynı zamanda özel formülasyonları sayesinde cildin kurumasının da önüne geçer.

Enfeksiyon problemlerinin yaşandığı dönemlerde vücut temizliğinin sık periyotlarda yapılması doktorlar tarafından tavsiye ediliyor. Bu konuda size yardımcı olacak vücut temizleme havlularını yıkama alternatifi olarak tercih edebilirsiniz. Yatakta kullanılabilen ve hasta temizliğine imkân tanıyan yıkama çarşafları bulunuyor. Söz konusu ürün ile hastayı yattığı alanda kolayca yıkayabilirsiniz. Bu çarşaflar su geçirmez materyallerden üretiliyor, bu sayede kolay bir yıkama işlemini gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda hasta yıkama çarşafının üzerinde bulunan su gideri sayesinde su birikimi meydana gelmiyor. Hasta yıkama esnasında su geçirmez çarşafı kolayca kullanabilirsiniz.

Pratik Hasta Temizlik Ürünleri

Kullanıcıların pratik bir şekilde saçlarını yıkamalarına yardımcı olan saç yıkama boneleri de hastaneler tarafından sıkça tercih edilen ürünler arasında. Bonenin içerisinde bulunan şampuan, ısı uygulanması sonrasında aktifleşiyor ve masaj hareketleri ile saça yediriliyor. Bu boneler çoğunlukla saç yıkama işleminin gerçekleştirilemediği hastane ortamlarında ve banyo yapamayacak hastalar için tercih ediliyor. Kullanıldıktan sonra ekstra durulama işlemi yapmadan saç temizleme uygulamasını bitirebilirsiniz. Tek kullanımlık olarak yer alan boneleri, istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz. Antibakteriyel formu ile üretilen saç yıkama boneleri ise mikrodalga fırında ısıtılarak aktive oluyor. Toplamda 1 ile 3 dakika arasında temizleme işlemini gerçekleştiren saç boneleri, herhangi bir alerjenik madde içermiyor.

Banyo destek tutacakları ile hastalara ekstra konforlu bir banyo deneyimi sunabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan banyo tutacakları, vantuz mekanizması sayesinde güvenli bir destek sağlıyor. Banyo içerisinde ya da tuvalet yanında kullanılabilen tutacaklar, güvenli kilit mekanizması bulunduruyor. Bu mekanizma sayesinde düşme riski olmadan hareket edilmesine olanak tanıyor. Aynı zamanda istenilen alana takılıp çıkarılabilen özel vantuz ayar mekanizması ile tercih ettiğiniz duvara kolayca monte edebilirsiniz.

Kişisel Hijyeni Artıran Temizlik ve Banyo Ürünleri

Zaman ve mekan kısıtlamasının yaşandığı durumlarda hastaların kişisel temizliğini vücut temizleme süngerleri ile sağlayabilirsiniz. Özellikle yatağa bağımlı hastalar için özel olarak üretilen süngerler, banyo ferahlığında bir temizlik deneyimi oluşturuyor. Hastaneler, huzurevleri ya da anaokullarında tercih edilen vücut temizleme süngerleri, farklı şekil ve adet seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bir kez kullanıma uygun olan süngerleri, gittiğiniz her yerde rahatça kullanabilirsiniz.

En iyi idrar torbası çeşitleri, yatağa bağımlı hastaların kişisel ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı oluyor. Tek kullanımlık idrar torbalarında musluk bölmeleri mevcut. Steril özelliği ile dikkat çeken idrar torbası pirojenik değildir. Tuvalet ihtiyacının hijyenik bir şekilde yapılmasına yardımcı olan temizleme mendillerini kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık mendiller, vücut Ph seviyesine uyumlu özelliği ile kişisel temizliğin dengelenmesine yardımcı oluyor. Basur küveti oturma banyosu, kullanıcıların rahat ve hızlı bir şekilde tuvalet ihtiyacının giderilmesine imkan tanıyor. Su tahliye haznesine sahip olan ürün, klozet harici kullanıma uygun. Standart boyutlardaki musluklu oturma banyosunu konforunuzdan ödün vermeden kullanabilirsiniz.