Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hatemoğlu Marka Ürünler

Hatemoğlu, Türkiye’nin özel sektörde yer alan ilk hazır giyim markasıdır. 1924 yılında açılan ilk mağazası ile Hatemoğlu, başlangıçta erkek paltoları ve kadın mantoları ile hazır giyim ürünleri arasındaki yerini almıştır. Daha sonra 1950’lerde müşterilerin de talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini genişleten Hatemoğlu markası bugün; gömlek, ceket, kaban, çorap, kemer, tişört, kazak, takım elbise, kravat, mendil, pantolon gibi pek çok ürün üretiyor. Siz de Hatemoğlu markasının çeşitli ürünlerini Çiçeksepeti’nde kolayca inceleyebilir, ürünleri kolayca satın alabilirsiniz!

Hatemoğlu Marka Ürünler ile Şıklık Zamanı!

Kumaş seçimlerini titizlikle yapan, ürünleri arasında modern tasarımlara yer veren, herkesin kendini özel hissetmesi için kendi özgün çizgisini ilk günkü gibi sürdüren Hatemoğlu, zengin bir ürün çeşitliliğine sahip. Klasik tarzı modern ile buluşturan; gömlek, ceket, kaban, aksesuar, tişört, kazak, takım elbise, kravat, mendil, pantolon gibi ürün gruplarıyla erkeklere hitap ediyor. Her geçen gün kendini yenileyen, çeşitli tasarımları ortaya çıkaran marka, günümüzde sadece erkekler için üretim yapmasıyla da ön plana çıkıyor. Her yaştan erkeğe hitap eden, her etkinlik ve durum için uygun giyim ürünleri bulunan; klasik, casual ya da sportif tarzlarla uyumlu olan Hatemoğlu giyim ürünlerini Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz.

Erkeklere özel giyim ürünleri ile ön plana çıkan Hatemoğlu’nda, tepeden tırnağa giyinme imkanı bulabilirsiniz. İç çamaşırından kabana, yaka iğnesinden kravata, tişörtten takım elbiseye kadar pek çok ürün sunan Hatemoğlu markası ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Siz de tarzınızı Hatemoğlu ürünleriyle yenilemek isterseniz Hatemoğlu markasının tüm ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için Çiçeksepeti’ni ziyaret edebilir, Hatemoğlu ürünlerini online sipariş ile kolayca satın alabilirsiniz!