Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Anı - Hatıra Defteri

Anılar, geçmişe uzanan büyülü yolculuğun muhteşem yansımasıdır. Bu nedenle de hatıralarda güzel bir şekilde tutulması için özel bir çaba gerekir. Anı defteri, geçmişte yaşadığınız muhteşem anları güzel bir şekilde saklamanız ve geçmişe yolculuk yapmak istediğinizde kullanmanız için tasarlanan özel araçlardır. Bu defterler sayesinde geçmişte yaşadığınız birbirinden güzel anıları en küçük ayrıntısına kadar saklayabilirsiniz. Anı defterini kendi anılarının için kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinize anlamlı ve manevi değeri yüksek bir hediye vermek içinde tercih edebilirsiniz. Hatıra defteri olarak tasarlanan bu özel defterler, zamanda yolculuk yapmanın yanı sıra özel bir emek gerektirdiğinden oldukça kişisel bir hediyedir. Hatıra defteri hazırlarken birçok malzemeden yararlanabilir ve farklı konseptleri kullanabilirsiniz. Fotoğraf kareleri, yazılar, çizimler, o güne ait ufak eşyalar, anıları canlarıcak parçalar gibi birçok detayı anı defterlerinde kullanmak mümkündür. Özel olarak tasarlanan bu defterlerin birçok farklı versiyonu bulunmaktadır. Siz de sevdikleriniz veya kendiniz için özel bir defter oluşturarak anılarınızı en güzel şekilde saklayabilirsiniz.

Hatıra Defteri Çeşitleri

Hayatınızda en değerli hazineniz olan hatıralarınız, özel bir alanı daima hak eder. Bu nedenle de bunun için belleğinize güvenmeniz sizi bazen yarı yolda bırakır. Kahkahalara boğulduğunuz, tarifsiz hisler hissettiğiniz o günleri tüm detaylarıyla hatırlamak için anı defteri tutmanız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu sayede tüm değerli anılarınızı sonsuza kadar en güzel şekilde hatırlayabilirsiniz.Hatıra anı defterleri için farklı konseptler ve ürünler arasında seçim yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Fotoğraflı anı defterleri: Hatıra defteri denildiğinde birçok kişinin aklına ilk gelen çeşit, fotoğraflı anı defterleridir. Her sayfasında o güne ait özel fotoğraf ve anılar için yerler bulunan bu defterler sayesinde tüm anılarınızı harika bir şekilde saklayabilirsiniz. O güne ait bir bilet, oturduğunuz kahvecinin peçetesi, yolda yürürken önünüze düşen bir yaprak gibi malzemeleri de defterinin ilgili gün sayfasında değerlendirebilirsiniz. Fotoğrafların altına alacağınız notlar ve eklemlerle tüm anılarını harika bir şekilde saklanmış olacak. Fotoğraflı anı defterini kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi özel tasarlanan defterleri satın olarak üzerine eklemeleri yapabilirsiniz. Fotoğraflı anı deftlerinin bir de siyah beyaz fotoğraflı anı defteri versiyonu bulunmaktadır. Nostaljik ve oldukça hoş görünen bu defterler, güzel bir hediye arayanların favorileri arasında yer alır.
  • Sevgiliye anı defteri: Başta 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi olmak üzere, yıl dönümü veya doğum günlerinde anlamlı bir hediye vermek isteyenler için özel olarak sunulan sevgili anı defterleri, fotoğraflı veya farklı versiyonlarda sunulur. Kişiye özel anı defteri çeşitleri arasında yer alan bu defterlere birlikteliğinizin ilk gününden itibaren yaşadığınız güzel anları birer birer ekleyebilirsiniz. Oldukça romantik ve anlamlı olan hediyenizi şiirler ve içinizden gelen sözlerle daha da anlamlı bir hale getirmeniz mümkündür.
  • Arkadaşa anı defteri: Sizin için değerli olan ve daima yanınızda bulunan arkadaşınız için özel bir anı defteri oluşturabilirsiniz. Arkadaşa anı defterleri kişiye özel olarak hazırlanır ve üzerinde ismini yazdırabileceğiniz bir alan bulunur. Fotoğraflar, komik ve hüzünlü anlar, birlikte gidilen etkinlikler gibi detayları ekleyerek arkadaşınıza asla unutamayacağı harika bir hediye verebilirsiniz.
  • Anneye anı defteri: Hayatınızın her anında sizinle olan ve sizi her şeyden çok seven anneniz için özel bir anı defteri oluşturarak yüzünde kocaman gülümsemelere neden olabilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz birbirinden özel anları bir arada görünce annenizin biraz duygusallaşacağı bu hediye, hatıralarınıza verdiğiniz değerin muhteşem bir yansıması olacaktır.
  • Hoş geldin bebek anı defteri: Ebeveyn olacağınızın haberini aldığınız ilk günden itibaren bebeğinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan bebek anı defterleri, hamilelik sürecinin her anını saklayabileceğiniz özel bir defterdir. Her ay için özel sayfaların olduğu bu defter sayesinde tüm süreci not edebilir ve ileride çocuğunuzla birlikte bakabilirsiniz.

Anı - Hatıra Defterleri Çiçeksepeti’nde!

Sevdikleriniz veya kendiniz için hazırlamak istediğiniz anı defterleri için birbirinden güzel konseptler arasından seçim yapabilirsiniz. Belirlediğiniz konsept için en uygun seçenekleri, en uygun fiyatlarla Çiçeksepeti’nde güvenle siparişe edebilirsiniz.