Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Hava Temizleme (Nem Alma Cihazları)

Yaşam alanlarının hava kalitesi; çalışma temponuzu, iş yapış biçiminizi, sağlığınızı ve daha birçok konuyu etkiliyor. Yaşadığınız alanların daha temiz ve sağlıklı olması için geliştirilen hava temizleme cihazları sayesinde siz de yaşadığınız alanların hava kalitesini kontrol edebilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunan bu cihazları seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Çalışma biçimleri, boyutları, ne kadar büyüklükte alanlara etki edeceği gibi birçok bilgiyi ÇiçekSepeti hava temizleme nem alma cihazları sayfasındaki ürün açıklamalarında bulabilir, sizin için en iyi cihazı uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Küçük Alanlar İçin Hava Temizleme Nem Alma Cihazları

Yaşadığınız alan küçük ve havasız kalmaya müsait ise küçük alanlar için tasarlanan hava temizle cihazları sizin için uygun seçim olacaktır. Küçük alanlar için üretilen cihazlar performans olarak oldukça tatmin edici sonuçlar verir. Örneğin, Remax’ın RT- A500 modeli küçük alanlar için idealdir. Bu minik ve akıllı tasarım sayesinde bulunduğunuz alanın havasını nemlendirmeniz oldukça kolay olur. USB bağlantı noktası olan her yerde rahatça çalıştırabilirsiniz. Bu tarz cihazların bir çoğunu bilgisayarınızla ya da araba çakmağıyla kullanabilirsiniz. Yakın çalışma için tasarlanan ürünlerin ses seviyesi de yok denecek kadar azdır. Böylece çalıştığınız ortam dahil her yerin havasını sessizce temizleyebilirsiniz. Küçük ebatlara sahip modellerin bazılarında farklı ışık ve dekoratif seçenekler bulunur. Bulunduğu ortamın havasını nemlendiren modern tasarımlar sayesinde ortama farklı bir hava katabilirsiniz.

Yaşam Alanlarında Temiz Bir Atmosfer Yaratmak Mümkün

Çalışma alanlarının büyük çoğunluğu kapalı alanlardan oluşur. Kapalı alanların sağlıklı tutulması bu yüzden oldukça önemlidir. Eğer çalışma alanınız veya yaşadığınız yer yeterince hava almıyorsa uygun bir hava temizleme cihazı kullanmanız gerekir. Örneğin; Beko AC 6030, uzun süreler boyunca havalandırma imkanı bulunmayan mekanlar için tasarlanan, yüksek çalışma kapasitesine sahip bir cihazdır. Dört küçük tekerlek üstüne oturan cihazı dilediğiniz yere taşıyabilir, havalandırma, serinletme ve nemlendirici özelliklerini bir arada kullanabilirsiniz.

Mekanın havasını temizlemek tercih edilen cihazların bir çoğunda bulunan güçlü motorlar, yaz günlerinde serinleme için ekstra güç sağlar. Bu sayede hem hava temizle hem de serinleme işlemi tek cihaz tarafından halledilir. Cihazların yüksek güç kapasitesi, uygun konuma koyduğunuzda tek bir yerden tüm alana ulaşabilir. Böylece odanın her tarafındaki havanın temiz ve sağlıklı olmasını sağlar. Kapalı alanlardaki en büyük yardımcınız olacak olan hava temizleme cihazları; daha zinde, daha sağlıklı ve daha kaliteli bir yaşam sürmeniz için en doğru seçim olacaktır.

Hava Nemlendirici ve Aromaterapi Bir Arada

Odalarınızın havasını belirli bir nem düzeyinde tutmak ve havaya hoş bir koku kazandırmak için çok kullanışlı tasarımlar sunulmaktadır. Örneğin, Aromaterapi 7 ışıklı buhar makinesi, odadaki olumsuz kokuları yok ederek havayı nemlendirir. Difüzör teknolojisi ile tozlardan da arındırlan hava, bakterilerden de büyük oranda ayıklanmış olur. Bu yönüyle özellikle yatak odaları için ideal olan bu cihaz, 7 renk alternatifi sunan loş ışığıyla da mekanınıza karakter kazandırır. Bu alanda bir diğer seçenek olan Whale markasının araç ve ev için tasarladığı ultrasonik hava nemlendirme cihazı ise hava temizleme ve gece lambası ihtiyacınızı aynı anda karşılar. Cihazı kullanması da oldukça kolaydır. Kesintisiz 12 saat çalışabilen Whale, geceleri kaliteli bir uyku ortamı oluşturmak için ideal seçim olacaktır.

Sağlıklı bir ortam oluşturmak için kullanabileceğiniz hava temizleme ve hava nemlendirici ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş ederek yaşadığınız alanların havasını daha temiz bir hale getirebilirsiniz.