İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Havalı Silah

Havalı silahlarda zamanında ve kaliteli malzemeyle bakım yapmak silahların ömrünü uzatır. Ayrıca saklandığınız koşullardan atış için kullanılan tüplere kadar her detay silahınızı daha verimli ve eğlenceli hale getirir. ÇiçekSepeti, havalı silah ve silah ekipmanlarından oluşan geniş ürün yelpazesini değişen teknolojiye göre düzenli olarak yeniliyor. Bu sayede aradığınız ürünü bulmanız, içeriği hakkında bilgi edinmeniz ve sipariş vermeniz şimdi çok daha kolay.

Havalı Silahla İlgili Her Şey

Zevkinize göre bir havalı silah bulabilmeniz bazen oldukça zor olabilir. Farklı özellikler sunan markalar, yeni modeller geliştirirken, kullanıcılar da havalı silah dünyasının yeniliklerini günbegün takip eder. Bu sayede kendileri için en iyi ürünü, en doğru fiyattan alma şansı yakalarlar. Fakat artık daha kolay bir yolu var; ÇiçekSepeti’nin sizler için bir araya getirdiği havalı tabanca ve havalı tüfeklerden kendiniz için en uygun olanı hemen seçebilir; her türlü yedek parça, kılıf ve çeşitli çapta saçma modellerini burada bulabilirsiniz. Örneğin, havalı tabancalardan hoşlanıyorsanız farklı kalibre ve ağırlıklarda tabancaları bu sayfada bulabilirsiniz.

Bazı kullanıcılar daha ağır tabancaları tercih ederken bazıları da daha hafif modelleri kullanım olarak daha rahat bulur. Ağırlık farkları silahların kullanım biçimini belirleyen özelliklerin başında gelmektedir. Daha ağır silahlar ile iyi nişan alan bir kullanıcı olabilir ya da hafif silahlarla daha iyi hissederek daha iyi bir avcı olabilirsiniz. Her iki türün de en iyi örneklerini havalı silah sayfasında kolayca bulabilir, farklı özellikler sunan daha birçok havalı tabanca ve havalı tüfek modelini inceleyebilirsiniz.

En İddialı Havalı Tüfek Markaları

Uzun namlulardan hoşlananlar için geliştirilen tüfek modelleri, rahat kullanımları ve hedefi vurma konusundaki becerileri ile oldukça tercih edilen modellerdir. Dipçik bölümü ahşap malzeme ile tasarlanan 22 kalibrelik havalı tüfekler, saçmanın namlusundan 1000 fps gibi bir hızla çıkması sayesinde kullananlara benzersiz bir deneyim yaşatır. Böyle bir hızın sağlayacağı yıpranmayı önlemek için çelikten inşa edilen namlu, aynı zamanda tüfeğin ağırlığını dengelemesi açısından da oldukça önemlidir. Dovetail montaj yayına sahip olan bu modeller çift aşamalı tetik ile donatılırken 3720 gramlık ağırlıkları ile atış esnasında verdiği his ise oldukça tatmin edicidir. Güçlü ve havalı silahlardan hoşlanıyorsanız havalı silah sayfasındaki diğer alternatifleri de inceleyerek dilediğiniz tarzda bir havalı silaha hemen sahip olabilirsiniz.

Havalı Silah Seçmek için Doğru Adres ÇiçekSepeti

Elinize oturan ağır silahlardan hoşlanıyorsanız havalı silah sayfasında en iyi modelleri bulmanız mümkün. 4,5 milimetrelik namlu, 400 fps saçma çıkış hızı, 8,53 inch uzunluk, sabit gez ve metal malzemeden üretilen; ayrıca 20’lik şarjöre sahip olan bir havalı silah eminiz ki ilginizi fazlasıyla çekecektir. Ele alındığında gerçek bir tabanca hissi veren bu tarz havalı silahlar, 1100 gram ortalama ağırlık, kolay sökülüp takılan yapı ve üst üste 20 saçma atış kapasitesi gibi özellikler de sunmaktadır. Daha hafif havalı tabancalardan hoşlanıyorsanız 790 gramlık havalı silahlarla da ilgilenebilir veya metal gövdeli ve 4,5 mm namlu ölçüsü sunan havalı modellere göz atabilirsiniz. Bu tarz modeller de havalı silah kullanmayı tercih edenler tarafından sıkça kullanılmaktadır. Siz de seçenekleri inceleyerek kendinize en uygun havalı silahı bulabilir ve en iyi fiyatla hemen sipariş verebilirsiniz.

Hem Havalı Hem de Minik Silah Severler için Bulunmaz Fırsatlar

Sadece 372 gram ağırlığa sahip olan mini modeller, 1530 fps’ye kadar namlu çıkış hızı sağlamaktadır. Örneğin, 4xAA pille çalışan minik havalı tüfek modeli, sentetik malzemeden üretilir ve arpacığı da sabittir. Gez bölümünde ergonomik bir taşıma kulbu bulunur ve silahın namlusu ise yivsiz 6 milimetre kalibreye sahiptir. Tam bir oyuncak olan bu hafif ve eğlenceli silah, makineli tüfek benzeri tasarımıyla da son derece sıra dışı bir kullanım sunar. Bu ve buna benzer sayısız havalı silah modelini ÇiçekSepeti havalı silah sayfası üzerinden inceleyebilir; üretildikleri malzemeler, çalışma prensipleri ve saçma tipleri hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tarzınıza uygun havalı silahı en uygun fiyat ve ÇiçekSepeti’nin sunduğu kolay ödeme yöntemleri ile sipariş edebilir, hızlı kargo gönderimi sayesinde vakit kaybetmeden dilediğiniz adresten teslim alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.