Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Havlu ve Havlu Seti

Havlu, banyo tekstilinde en önemli ürünlerin başında gelir. İşlevselliği kadar dekorasyona ve banyonuzun ortamına kattığı estetikle de dikkat çeken havlular, tek başına veya set halinde satılabilir. El havlularından duş modellerine ve ayak havlularına kadar oldukça farklı amaçlar için tasarlanan setlerle, tek seferde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. ÇiçekSepeti, banyonuzda fark yaratacak havlu-havlu setleri için çeşitli kampanya ve indirimler sunar. Siz de kendiniz veya sevdikleriniz için en ucuz havlular ve havlu setleri fiyatları ile alışverişe başlayabilirsiniz.

Şık ve Kaliteli Havlu-Havlu Setleri

Banyonuzun dekorasyonuyla uyumlu şık ve kaliteli havlulara ihtiyacınız varsa, malzemelere, renklere ve desenlere dikkat ederek size en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Banyonuzun ambiyansı için tercih etmeniz gereken belli renk aralıklarına sahipseniz, daha kolay karar verebilirsiniz. Keten, polyester, pamuk, kadife, bambu, ipek karışımı ve pamuk karışımı malzemelerden oluşan havlu-havlu seti çeşitleri, farklı emicilik özellikleri sunar.

Yüksek emiş gücüne sahip banyo havluları seçmeniz, tek seferde daha pratik ve mükemmel kurulama deneyimleri yaşamanızı sağlar. Bunun için, havlu seçerken gram bazında emicilik derecesini kontrol edebilirsiniz. Gram başına malzeme oranı ne kadar yüksekse, havlunun suyu çekme performansı da aynı oranda yükselir. Bu yüzden havlu-havlu seti seçerken malzemesi kadar, dokusuna da dikkat etmeniz gerekir. Banyo gibi yoğun kullanım gerçekleştirilen alanlarda, havlular kısa sürede kirlenebilir. Pratik ve kolay temizlenen havlu veya havlu setlerini seçerek ihtiyacınızı daha kaliteli havlu setleri ile karşılayabilirsiniz.

Banyo Havlusu Nasıl Seçilir?

Banyo havlusu seçimi, bazıları için kolay bir alışveriş olsa da aslında dikkat edilmesi gereken kriterler bulunur. Bazı ipuçlarına ve tüyolara dikkat ederek, memnun kalacağınız bir banyo tekstil alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Banyonuz için en doğru ürünü seçmeden önce, hangi tür havluya ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. El havluları, yüz havluları, ayak havluları, plaj havluları, duş havluları veya kurulama bezleri için farklı malzeme ve dokuları tercih etmeniz önemli.
  • Banyo veya duş havlusu çeşitleri, harika bir duştan sonra kolayca kullanabileceğiniz malzeme ve boyutlardan oluşur. Birkaç defa vücudunuzun etrafına sarabileceğiniz kadar geniş olan bu ürünlere uygun saç ve ayak havluları da yer alır.
  • El ve yüz havlusu, gün içerisinde rutin olarak gerçekleştirdiğiniz temizlik işlemlerinden sonra kullanılan küçük boyutlu ürünlerdir. Hijyen açısından yüz ve el için kullandığınız havlu-havlu setlerinin farklı olması gerekir.
  • Ayak havluları ise duştan kaymadan çıkabilmek için banyonuzun yüzeyini kuru tutar. Daha kalın yapıda olan bu tür havluları, duş ve saç havlusuyla benzer renk ve desenlerde seçebilirsiniz.

Her ihtiyaca Uygun Havlu-Havlu Seti Modelleri

Havlu seti banyoların dekorasyonunu tamamlayabileceği gibi ihtiyaçlarınızı da fazlasıyla karşılar. Bu sebeple bütçeye ve ihtiyaca en uygun olan havlu setlerini tercih etmek önemlidir. Ayrıca, setler içerisinde farklı ihtiyaçlara uygun birden çok ürün bulunduğu için tek seferde tüm alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Banyo tekstil kategorisindeki el havlusu, yüz havlusu ve duş havlusu gibi ürünlerden oluşan 4’lü, 5’li ve 6’lı setler, yeni ev kuranlara hediye olarak da götürülebilir.

Banyo havlusu seçimi konusunda kararsızsanız, fayansların ve mobilyaların renklerini baz alabilirsiniz. Çizgili, düz, çiçekli, geometrik baskılı, deniz temalı veya kanaviçe işlemeli banyo setlerini birden farklı stilde çeyiz olarak da seçebilirsiniz. Çeyiz olarak, kanaviçe ve nakış işlemeli özel havlu-havlu seti çeşitleri bulunur. Evlenmeyi düşünen yakınlarınız için pastel renklerden canlı tonlara kadar uzanan şık işlemeli havlu-havlu setleri satın alabilirsiniz. Hemen şimdi kendi banyonuza veya sevdiklerinize en şık havlu-havlu setlerini, ÇiçekSepeti kampanya ve ayrıcalıklarıyla sipariş edebilirsiniz.