İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Haymana Çiçek Siparişi

Kaplıcaları ve tarihi dokusuyla dikkat çeken Ankara ilçesi Haymana'nın çiçekleri de ÇiçekSepeti'nden! Siz de Ankara/Haymana çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatlarından faydalanabilir ve Haymana'daki sevdiklerinize aynı gün içinde çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin deneyimli dağıtım ağı sayesinde Çaldağ, Medrese, Seyran ve Yeni mahalle gibi Haymana'nın tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz Çalış, Yurtbeyli, Aktepe, Boğazkaya, Çaylaz, Deveci ve Tabaklı gibi Haymana'ya bağlı birçok belde ve köye de ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı, dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Haymana çiçekçi dükkanlarının en taze ve en kaliteli çiçeklerini ÇiçekSepeti ile temin edebilirsiniz.

Ankara-Haymana Çiçekçileri

İlçe, dünyanın en iyi termal sularına sahip olan Haymana Kaplıcaları sayesinde sağlık turizminde önemli bir yere sahiptir. Tarih boyunca birçok medeniyet tarafından kullanılmış olan Haymana Kaplıcası, özellikle eklem ve kas rahatsızlıkları yaşayanların ve kalp hastalarının sıklıkla ziyaret ettiği adresler arasında bulunur. Hititler ve Frigler’e ait çok sayıda kalıntıyı içinde barındıran Gavur Kalesi ise ilçenin sembollerinden biridir. Tarihe tanıklık eden en özel yapılar arasında bulunan Gavur Kalesi yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Doğal tabiatıyla da ünlü olan ilçenin sunduğu güzellikler arasında dikkat çeken bir diğer unsur ise Haymana çiçekçi dükkanlarıdır. Orkide, lilyum, gül ve papatya çeşitleri başta olmak üzere sayısız çiçek çeşidi sunan Haymana çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Online siparişlerin hepsi Haymana çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin edilerek en zarif aranjmanlarıyla birlikte sevdiklerinize ulaşır. Üstelik tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Haymana merkezindeki tüm adreslere gönderilir!

ÇiçekSepeti Haymana'da!

Türkiye'nin en büyük çiçekçisi ÇiçekSepeti güçlü dağıtım ağıyla tüm çiçek siparişlerine başarıyla yetişiyor. Haymana ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Üstelik Ankara-Haymana'ya çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir ve Haymana'daki sevdiklerinizi tüm özel günlerinizde mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.