Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Head & Shoulders

Dünyanın bir numaralı kepek şampuanı markası Head & Shoulders, komple bakım sağlayan ürünleri ile ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

Hassas, yıpranmış, yağlı, kuru ve zayıf saçlar ile saç derisi için etkili çözümler sunan Head & Shoulders sayesinde saçlarınıza komple bakım uygulayabilir, rutin saç bakımınız için ihtiyacınız olan uygun fiyatlı Head & Shoulders ürünlerini ÇiçekSepeti güvencesi ile dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

%100’e Kadar Kepeksiz ve Güzel Saçlar

Gelişmiş Derma&Pure formülü ile kepeğe bağlı problemleri %100’e kadar çözen Head & Shoulders markası; kepeğe karşı tam koruma sağlamanın yanında canlı, yumuşak, parlak ve güçlü saçlara sahip olmanızı sağlar. Kepeğin erken belirtileri olan kaşıntı, kuruluk ve yağlanma gibi sıkıntıları giderir. Kırılarak dökülen saçları onararak daha güçlü ve dolgun saçlara sahip olmanıza destek olur.

Saç derisi problemleriniz ile başa çıkmanıza yardımcı olan Head & Shoulders markası, yapılan araştırmalara göre en çok testten geçen ve kullanıcıları tarafından en çok güvenilen kepek şampuanı olarak biliniyor. Erkeklere özel şampuan alternatifleri sunması ile de öne çıkan marka, antioksidanlarla güçlendirilen ve dermatolojik olarak test edilen ürünlerini kullanıcılarına sunuyor. Bütçe dostu Head and Shoulders fiyatları, birçok kullanıcıya ulaşarak saç ve saç derisi bakımları için etkili çözümler üretmesine yardımcı oluyor.

İndirimli Head & Shoulders ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, daha sağlıklı ve yumuşak saçlara kavuşabilirsiniz. Tekli Head & Shoulders kampanya ürünlerinin yanında ikili hazırlanan paletleri de tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz.