İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Hediye Ajanda

Dijitalleşme arttıkça, geleneksel not alma yöntemleri değişse de eski usûl ajandalama hâlâ birçok kişinin en sevdiği aktivitelerden biri. Yılbaşlarında önemli tarihleri not alırken veya günlük işleri programlarken oldukça işlevsel olan ajanda, aynı zamanda mükemmel bir hediye alternatifi. ÇiçekSepeti’nde planlı ve organize şekilde çalışmaktan keyif alan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok farklı ajanda çeşitleri mevcuttur. Kişiselleştirilmiş hediye ajanda çeşitlerinden eğlenceli desenlerle basılı alternatiflere kadar her zevke uygun ürünlerin yer aldığı koleksiyonu hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

İşlevsel ve Yaratıcı Hediye Ajanda Seçenekleri

Alışveriş listeleri, notlar, telefon numaraları veya yapılacaklar listeleri gibi birçok planı tutmaya yardımcı olan ajandalar, kullanışlı hediye arayışında olanların favorileri arasında yer alır. Ofiste veya okulda organize çalışmaktan ve titiz şekilde not almaktan keyif alan yakınlarınız için oldukça havalı ajanda modellerini hediye edebilirsiniz. Kaliteli baskıları, canlı fotoğrafları, eğlenceli tasarımları ve motive eden metinleriyle öne çıkan hediye ajandalar, not almayı daha da keyifli hale getirir. Set şeklinde satılan ajanda seçeneklerinin de yer aldığı ÇiçekSepeti’nde herkese uygun alternatifler bulunur. Kalem, kupa, defter ve mug gibi çeşitli ürünlerden oluşan setler, sevdiklerinizin kendilerini daha değerli ve özel hissetmelerini sağlar. Yıllık, aylık ve haftalık bölümlerin yanı sıra yapılacaklar listesi gibi özel alanların da yer aldığı ajandalar, her anı planlama imkânı sunar. Kullanışlı ve yaratıcı bir hediye arayışındaysanız ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve güvenli alışveriş ayrıcalıkları sayesinde birbirinden eğlenceli hediye ajandaları sipariş edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Hediye Ajandalar

Her hediye özeldir. Ancak hediye ettiğiniz kişinin hayat tarzını, hatıralarını, mesleğini, özelliklerini veya kimliğini ifade eden ürünler, çok daha anlamlı olur. ÇiçekSepeti, seçtiğiniz ajandanın üzerine fotoğraf veya metin gibi özel baskıların yapılmasına da imkân sunar. Aynı gün teslimat ayrıcalıkları sayesinde en son dakikada bile özel bir hediye verebilmenin gururunu yaşayabilirsiniz. Özel olarak geliştirilmiş hamilelik günlüğüyle sevdiklerinize, bu mucizevi sürecin her anını kaydetme şansı verebilirsiniz. Yeni işe başlayan sevgilinize başarılı bir takvim yılı için planlarını rahatlıkla aktarabileceği bir ajanda da hediye edebilirsiniz ya da görevinde yükselen iş arkadaşınıza üzerinde isminin yer aldığı bir ajanda hediye ederek başarısını takdir edebilirsiniz. Kalitesi, stili ve çekiciliği sayesinde öne çıkan ajandaları, kişiselleştirmek için fotoğrafınızı veya metni girmeniz yeterli. Kısa bir süre içerisinde hazır olan ajandalar, sevdiklerinizle en değerli kutularda özenle paketlenerek hediye edilir. Hediyenizi kişiselleştirmek ve son dakikada mükemmel bir sürpriz hazırlamak için birbirinden şık hediye ajandaları şimdi satın alabilirsiniz.

Göz Alıcı Grafik Baskılara Sahip Ajandalar

Kişiselleştirilmiş hediye ajandaların yanı sıra hazır tasarımlardan oluşan seçenekler de ÇiçekSepeti’nde yer alır. Ciltli, ciltsiz veya spiral telli olarak sunulan ajandalar, her türlü planı vakit geçirmeden gerçekleştirebilmek için motive eder. Çiçek desenli, mermer görünümlü, altın veya gümüş detaylı, flamingolu, yıldızlı, tropikal desenli, kaktüslü, unicornlu veya meyve baskılardan oluşan ajandalar, sizi düzenli şekilde çalışmaya teşvik eder. Yıllık hedef sayfaları, aylık planlayıcı çizelgeler, günlük yapılacaklar listeleri ve özgürce not almayı sağlayan boş sayfalardan oluşan ajandalar, ofis veya okulun yanı sıra günlük işlerde de motivasyon sağlar. Ders çalışmaktan hoşlanmayan çocuğunuzu motive etmek için ilgisini çeken desenlere sahip bir ajanda ve renkli kalemlerden oluşan bir set hediye edebilirsiniz. Çeşitli boyutlarda sunulan ajandalar, çantada kolayca taşınabildiği için günün her anında sevdiklerinize eşlik eder. Sevdiklerinize günün her saati değerli olduklarını hissettirebilmek için birbirinden şık ve özel hediye ajandaları, ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve güvenli alışveriş ayrıcalıklarıyla hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.