İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Anahtarlık Seçenekleri

Anahtar, cüzdan ve telefon günlük hayatta herkesin sürekli yanında taşıdığı eşyalar arasında. Ev, araba veya ofise giderken sürekli olarak yanında bulundurmanız gereken anahtarları, birbirinden şık ve yaratıcı tasarımlarla özelleştirebilirsiniz. Yeni ev alan arkadaşınızı, yeni iş kuran aile bireylerini veya araba satın alan sevdiklerinizi tebrik etmek için eğlenceli ve kişiselleştirilmiş bir anahtarlık hediye edebilirsiniz. Kişisel tarzın en önemli temsilcilerinden biri olan anahtarlıkları, ÇiçekSepeti'nin aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Eğlenceli ve Şık Hediye Anahtarlıklar

Birden çok anahtarı aynı anda yönetmek, her zaman kolay değil. Tüm anahtarları kaybolmadan taşıyabilmek için anahtarlık mükemmel bir çözüm sunuyor. Sevdiklerinize şık ve fonksiyonel bir hediye vermeyi düşünüyorsanız, ÇiçekSepeti'nin en özel anahtarlık seçeneklerine göz atabilirsiniz. Metal halkalı, plastik çıtçıtlı, deri veya kauçuk gibi maddelerden üretilen anahtarlıklar, hediye etmeyi düşündüğünüz kişinin tarzını en iyi şekilde yansıtmak için tasarlanıyor. Evcil hayvan fotoğrafları, marka amblemleri, harfler, çizgi film karakterleri ve daha birçok eğlenceli tasarımlardan oluşan hediye anahtarlıklar sevdiklerinizin yüzünde sıcak bir tebessüm yaratıyor. Eve girerken veya arabayı her kullandığında hediye ettiğiniz kişinin sizi hatırlaması için kişiselleştirilmiş anahtar modellerini de tercih edebilirsiniz. Araba anahtarlıkları satın almayı planlıyorsanız, daha ağır olmayan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kompakt ve hafif yapıdaki araba anahtarlık modelleri, direksiyon simidini çevirirken rahat hareket etmeyi sağladığı için daha kullanışlı. Ev veya ofis anahtarlarını tek bir halkada toplamaya yarayan zincir modeller ise pratik olması bakımından tercih ediliyor.

Kişiye Özel Hediye Anahtarlık Modelleri

Anahtarlık, küçük ve anlamlı bir jest yapmak istediğiniz sevdikleriniz için harika bir hediye. Hediyenizin sevdikleriniz tarafından daha değerli ve özel algılanması için anahtarlıklarınızı çeşitli fotoğraf, metin, harf, logo veya plaka gibi kişisel öğelerle zenginleştirebilirsiniz. En iyi arkadaşınızın, ailenizin, sevgilinizin veya değer verdiğiniz herkesin uzun yıllar anımsaması için kişiselleştirilmiş anahtarlık modellerini satın alabilirsiniz. Fotoğraflı anahtarlıklar, en çok tercih edilen özel hediyeler arasında. Şekil ve boyutunu kendinizin belirleyeceği anahtarlıkları hediye ederken en sevdiğiniz fotoğrafı yüklemeniz yeterli. Her iki tarafında fotoğraf bulunan klasik anahtarlıklara çocuğunuzun, eşinizin, torunlarınızın, arkadaşlarınızın veya evcil hayvanınızın fotoğrafını ekleyebilirsiniz. ÇiçekSepeti, fotoğraflı anahtarlıkların yanı sıra isim, tarih veya plaka gibi farklı seçeneklerin eklenebileceği modeller de sunuyor. Gümüş, altın ve renkli halka seçeneklerinden oluşan bu anahtarlıklar, özel birini şaşırtmak istediğinizde harika bir hediye oluyor. Profesyonel grafik ekibi tarafından renk düzenlemesi, rötuş, uygun yazı seçimi ve tasarımı yapılarak hazırlanan tüm hediye anahtarlık seçenekleri, aynı gün teslimat ayrıcalıklarıyla ve şık paketlerde sevdiklerinize sunuluyor.

En Özel Anahtarlık Hediyeleri ÇiçekSpeti'nde

ÇiçekSepeti'nin zengin ürün yelpazesinde her tarza ve ihtiyaca yönelik anahtarlık modelleri yer alıyor. Ev veya araba için özel olarak tasarlanan anahtarlıkları seçerken, kullanım alanını göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Yeni evlenen çiftlere, küçük ve anlamlı bir jest yapmak üzere ayrı ayrı isimlerinin yazılı olduğu anahtarlıkları hediye edebilirsiniz. Yeni araba alan sevdiklerinize kendini daha özel hissettirmek amacıyla, plakasını veya arabasının markasını anahtarlık üzerine ekletebilirsiniz. Klasiklerden şaşmayanlar için ise çeşitli şekil ve renklerde sunulan deri anahtarlık modellerini değerlendirebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nde tek anahtarlık hediye çeşitlerinin yanı sıra kolye, küpe, kemer, cüzdan veya kupa gibi farklı ürünlerle oluşturulan setler de mevcut. Son dakikada farklı ve özel bir hediye arayışındaysanız, aynı gün teslimat ayrıcalıklarıyla sunulan bu setleri değerlendirebilirsiniz. Hemen şimdi ÇiçekSepeti'nin birbirinden eğlenceli ve yaratıcı anahtarlık modelleri arasından seçim yaparak, sevdiklerinizin yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturabilirsiniz.