İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Cep Telefonu Aksesuar

İletişim, dijital içerik üretimi ve tüketimi için kullandığınız akıllı cep telefonlarını, çeşitli aksesuarlar aracılığıyla daha verimli kullanabilirsiniz. Kablosuz şarj özelliğine sahip taşınabilir şarj cihazlarından mikrofonlu kulaklıklara, cep telefonu kılıflarından araç içi telefon tutuculara dek birçok ürünü, ÇiçekSepeti’ne özel imkânlarla edinebilirsiniz. Türkiye ve dünyanın önde gelen cep telefonu aksesuar üreticilerinin sunduğu modeller, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

Müziğin Keyfini Yeni Nesil Kulaklık ve Hoparlörlerle Çıkarın

Cep telefonlarındaki ses teknolojileri gelişim gösterdikçe telefonlar aracılığıyla müzik dinlemek, eskisine kıyasla çok daha keyifli hâle geldi. Hatta kimi cep telefonlarında Hi-Fi özelliklerinin bulunması, ses tutkunlarının geleneksel kulaklıklarını rafa kaldırıp yeni nesil kulaklıklara yönelmesine zemin hazırlıyor. Kablolu ve kablosuz yapıdaki telefon kulaklıkları, tercih edeceğiniz markanın geliştirdiği model doğrultusunda, kristal berraklığında ses sunabilir. Kulak içi veya kulak üstü formdaki ürünler, yalnızca müzik değil video ve oyun takibinde de size bambaşka bir işitsel deneyim yaşatabilir. İlgili modellerin üzerlerinde bulunan yerleşik mikrofonlar aracılığıyla telefon görüşmelerinizi de kolayca gerçekleştirebilir, karşı tarafa sesinizi, net ve anlaşılır şekilde iletebilirsiniz.

Ses çıkış gücü ve tasarımı açısından değişiklik gösteren Bluetooth hoparlörler de multimedya keyfini dilediğiniz yerde sürdürebilmenize yardımcı olur. Cep telefonunuzla birkaç saniye içerisinde bağlantı kuran ürünlerden bazılarını, aynı modelden iki tane alıp stereo hoparlör olarak kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazlarıyla Tatsız Sürprizleri Geride Bırakın

Akıllı cep telefonlarının teknolojik gelişimi hızla sürmesine karşın batarya teknolojilerinde büyük atılımlar gerçekleşmedi. Bu nedenle yoğun kullanım sonrasında telefonlar, bir-bir buçuk günlük kullanım süresi sunabiliyor. Gün içerisinde batarya azalmasına bağlı tatsız sürprizler yaşamak istemiyor, iletişim ve eğlence sürecine dilediğiniz gibi devam etmeyi hedefliyorsanız, taşınabilir şarj cihazlarına yönelmelisiniz. En çok tercih edilen cep telefonu aksesuar modelleri arasında yer alan taşınabilir şarj cihazları, seçeceğiniz model doğrultusunda oldukça yüksek batarya kapasitesi sunar. Bu sayede telefonunuzu veya tabletinizi birkaç defa şarj edebilirsiniz. Kimi taşınabilir şarj cihazlarının kablosuz şarj desteği sunmasıyla giyilebilir teknoloji ürünlerinizi de ilgili aygıtlarla şarj edebilirsiniz.

Araç İçi Cep Telefonu Aksesuarları Yolculuklardaki Yardımcınız Olsun

Genel itibarıyla çakmak yuvasına takarak kullanacağınız araç içi şarj cihazlar, çok fonksiyonlu oluşlarıyla dikkatinizi çekecektir. Bluetooth desteğine sahip ürünler, gelen aramalara yanıt vermenizi kolaylaştıran fiziksel tuşların yanı sıra hızlı şarj özellikli USB portlarını üzerinde taşıyabiliyor. Aynı zamanda FM alıcı gibi ekstra fonksiyonları da bulunan araç içi şarj cihazları, aynı anda birden fazla akıllı aygıtınızı seyahat esnasında şarj edebilmenize imkân tanır.

Hareket esnasında trafik yoğunluğunu telefonunuz üzerinden takip ediyor ve navigasyon araçlarını aktif olarak kullanıyorsanız, aracınızın konsoluna uygun bir telefon tutucu edinmeniz yerinde olur. Cep telefonunuzu yatay veya dikey pozisyonda konumlandırabileceğiniz tutucular, seyir esnasında telefonunuzu sabitleyerek rotanızı telefon aracılığıyla sorunsuz şekilde takip edebilmenizi sağlar.

Kılıf ve Ekran Koruyucularla Telefonunuzu Güvenle Kullanın

Arka kapakları cam ve polikarbon gibi materyallerden üretilen cep telefonları, çarpma ve düşme gibi durumlar karşısında fiziksel olarak zarar görebilir. Benzer şekilde telefon ekranları da çizilmeye karşı direnç gösterse de darbe aldığında çatlayabilir veya tamamen kırılabilir. Böylesi tatsız durumların önüne geçmek için telefonunuza uygun yapıdaki arka kapak kılıfları ve ekran koruyucularını ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürüne göre farklı özellikler sunabilen kılıflar, telefonunuzun işlevselliğini zirveye taşır.

Eğer siz de telefonunuzla birlikte kullanabileceğiniz cep telefonu aksesuarları arıyorsanız, ÇiçekSepeti kataloglarında yer alan ürünleri inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.