Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Hediye Ev Tekstili

İç mekanlarınıza farklılık katan ve fonksiyonel eşyalardan oluşan ev tekstili, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Geniş ürün çeşitliği sadece kendi evinize bir şey alırken değil, sevdiklerinize hediye verirken de ev tekstili ürünlerini sıkça tercih etmeniz kaçınılmaz hale geliyor. ÇiçekSepeti’nde yastıktan havluya, nevresim takımından koltuk kılıfına kadar birçok hediye ev tekstili ürünü bulabilirsiniz.

Kullanışlı ve Dekoratif Yastıklar

Yastık, bir evde en çok kullanılan eşyalardan biri. Kaliteli bir uyku için doğru yastık seçimi çok önemli. ÇiçekSepeti’nde farklı markalardan, rahatlıkla tercih edebileceğiniz yastık alternatifleri bulunuyor. Bunlardan birisi, ortopedik visco yastık olarak öne çıkıyor. Hava kanallarına sahip olan bu yastık çeşidi, size uyku rahatlığı sunuyor. Solunum yolları ile uyumlu olan ürün, boyun ve omurga ağrılarını azaltmak için tasarlanıyor. Eğer çevrenizde böyle ağrılardan şikayetçi olan veya rahat bir uyku keyfi yaşamasını istediğiniz birisi varsa, ona bu yastıklardan hediye edebilirsiniz.

Yastıkları, yatağınızda veya koltuğunuzda dekoratif bir görüntü oluşturmak amacıyla da kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde avokado, civciv, panda gibi çeşitli figürlerde yastıklar mevcut. Aynı zamanda siteden kendi yastığınızı da oluşturabilir, sevdiklerinize özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Farklı renk, desen ve boyuttaki yastıkların üzerine sevgiliniz, arkadaşınız ya da istediğiniz başka bir yakınınızla olan fotoğrafınızı kolayca bastırarak unutulmaz bir hediye oluşturabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden seçeceğiniz hediyelerle karşınızdaki insanı özel hissettirebilirsiniz.

Fonksiyonel Hediyeler Tercih Eder misiniz?

Nevresim takımı, çarşaf, battaniye, havlu gibi ürünleri doğru bir şekilde yıkadığınız takdirde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Dolayısıyla bu ürünler, fonksiyonel hediye arayanlar için iyi bir seçenek olabiliyor.

ÇiçekSepeti’nde tek kişilik ve çift kişilik çarşaf, nevresim takımları mevcut. Bunlardan, hediye edeceğiniz kişinin zevkine uygun olanı seçerek alabilirsiniz. Özellikle yeni eve taşınanlar için oldukça iyi bir hediye seçeneği olan çarşaf ve nevresim takımlarının hem çocuklar hem de yetişkinler için olan modelleri bulunuyor.

Havalar soğumaya, kış yüzünü göstermeye başlarken battaniyeler de en çok tercih edilen hediyelerden biri haline geliyor. İster salonunuzda oturup televizyon izlerken ya da kahvenizi yudumlarken; isterseniz de yatağınızda uyurken tercih edebileceğiniz battaniyeler, havalar ısınana kadar hep elinizin altında olmasını istediklerinizden. ÇiçekSepeti’nde pamuklu, el örgüsü olanların dışında giyilebilir battaniyeler de bulabilirsiniz. Giyilebilir battaniye sizi ısıtmakla kalmayıp, aynı zamanda da hareket özgürlüğü sağlıyor. Onu giydiğinizde telefonla ilgilenebilir, yiyeceğinizi ya da içeceğinizi tüketebilir veya kumandayla kanal değiştirebilirsiniz. Giyilebilir battaniyeyi kendinize alabilir ya da kışı rahat bir şekilde geçirmesini istediğiniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Anne Adaylarına ve Bebeklere Özel Armağanlar

Eşiniz, arkadaşınız ya da başka bir yakınınız hamileyse; onun hem hayatını kolaylaştıracak hem de seveceği ev tekstili ürünleri ÇiçekSepeti’nde var.

Hamilelik döneminde anne adaylarının rahat etmesi çok önemli. Rahat bir hamilelik dönemi için dizayn edilen 5 farklı bölge destekli hamile yastığı; anne adaylarına destek oluyor ve vücudunun rahatlamasını sağlıyor. Terletmeyen ve alerji yapmayan bu yastık, bu dönemde oluşabilecek ağrıların azalmasına da yardımcı oluyor. Bebek bekleyen kadınlar, rahat etmelerini sağlayacak bu yastığı hamilelikleri sona erdikten sonra bebek emzirme yastığı olarak da kullanabiliyor. Anne adaylarının uzun süre yanlarında olacak bu yastık, fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Eğer bir yakınınızın bebeği doğduysa, bebekler için uygun olan ürünleri hediye olarak alabilirsiniz. Ebeveynlerin uzun süre bebekleri için kullanabilecekleri bebek uyku setleri; yorgan, koruyucu, yastık, yastık kılıfı, çarşaf gibi ürünlerden oluşuyor. İsterseniz, el örgüsü bebek battaniyesi de tercih edebilirsiniz. Bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermeyecek malzemeden üretilen bu battaniyeler, antibakteriyel olmaları sebebiyle onların sağlıkları için olumsuz bir etki yaratmıyor. Farklı çeşitlerdeki hediye ev tekstili ürünlerini ÇiçekSepeti farkıyla bulabilirsiniz!