İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Hediye Kartvizitlikler

Fonksiyonel ve şık bir hediye arayışındaysanız sevdiklerinize, profesyonel hayatta prestij sağlayan kartvizitlikleri değerlendirebilirsiniz. Hediye etmeyi düşündüğünüz kişinin profesyonel işiyle ilgili bilgileri temsil eden kartlarını ofisinde veya yanında taşımasını sağlayan kartvizitlik, fonksiyonel ve şık bir hediye seçeneği olabilir. ÇiçekSepeti’nde kredi kartı, kimlik kartı veya benzeri ürünlerin güvenle saklanması için tasarlanan şık ve pratik kartvizitlik seçenekleri de bulunur. Doğum günü, kutlama veya yeni iş tebriği gibi özel anlarda sevdiklerinizi şımartmak için birbirinden şık hediye kartvizitlik modellerini satın alabilirsiniz. Hemen şimdi aynı gün teslimat ve ücretsiz kargo ayrıcalıklarıyla hediyenizi sipariş edin.

Şık ve Fonksiyonel Hediye Kartvizitlikler

Kartvizit, bir şirket veya kişi hakkında ticari bilgiler içeren kartları ifade eder. Resmi tanıtımlar sırasında kolaylık sağlayan bu kartlar, kişilerin kendilerini her yerde hatırlatabilmelerini sağlar. Ofis masasında veya cepte kolayca taşınabilen hediye kartvizitlikler, işlevsel olduğu kadar estetik görünmesi bakımından da dikkat çeker. Nakit paranın yerini kredi veya banka kartlarının almasıyla birlikte, profesyonel iş hayatı dışında da kartvizitliklere olan ihtiyaç artmış durumda. Günlük hayatta sürekli yanlarında taşımaları gereken kimlik veya diğer kişisel kartlar için tasarlanan kartvizitlikleri sevdiklerinize hediye ederek, her an sizi anımsamalarını sağlayabilirsiniz. Çeşitli renklerde, dokularda, malzemelerde ve desenlerde üretilen kartvizitlikler arasından seçim yapabilirsiniz. Tüm kartları bir arada tutmaya yarayan kilitli bölmelere sahip ürünler, güvenli şekilde çantada veya cepte taşınabilir. Ekstra güvenlik için fermuarlı bölmelere sahip kartvizitlikleri de tercih edebilirsiniz. Hemen şimdi en kaliteli ve işlevsel hediye kartvizitlik seçenekleri keşfedin.

Kişiselleştirilmiş Hediye Kartvizit Modelleri

ÇiçekSepeti, sevdikleriniz için her türlü hediyenin daha özel ve değerli hissettirmesini amaçlar. İnce düşünülerek karar verilmiş her hediye özel olsa da kişiselleştirilmiş eşyalar çok daha derin anlamlar taşır. Yeni işe giren veya terfi alan sevdikleriniz için ofis masasında şık ve prestijli görünecek hediye arayışındaysanız, kartvizitlik mükemmel bir seçenek olur. Tasarım kutusunda özel olarak gönderilen bu ürünler; deri, metal, ahşap, PVC kaplama ve diğer pek çok farklı malzemeden üretilebilir. Metin, isim, tarih veya unvan yazarak özelleştirebileceğiniz tüm kartvizitlikler, profesyonel grafik ekipleri tarafından özenle hazırlanır. Yazmayı düşündüğünüz metnin uzunluğuna göre farklı boyut ve karakterlerde işlenen yazılar, uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir. Anahtarlık, cüzdan, kalem ve kupa gibi çeşitli objelerle zenginleştirilebilen kartvizitlik setleri de bulunur. Sette yer alan tüm objeler tıpkı kartvizitlik için olduğu gibi lazer baskı yöntemiyle dikkatlice hazırlanır. Son dakikada özenli ve değerli bir hediye verebilmek için ÇiçekSepeti’nin aynı gün teslimat ve güvenli alışveriş ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Kartvizitlikler ÇiçekSepeti’nde!

ÇiçekSepeti, zengin ofis-kırtasiye koleksiyonunda farklı zevklere hitap eden ürün seçenekleri sunar. Ofis masasında, günlük hayatta veya diğer profesyonel alanlarda kullanılmak üzere kartvizitlik seçerken, hediye etmeyi düşündüğünüz kişinin işini ve yaşam tarzını baz alabilirsiniz. Örneğin; avukat bir yakınınıza adaleti temsil eden çeşitli figürlerle süslenen objeleri hediye edebilirsiniz. Benzer şekilde doktor, mühendis, asker, öğretmen veya diğer tüm meslek dallarına uygun nesnelerle süslenen masa kartvizitlikleri arasından seçim yapabilirsiniz. Altın ve gümüş detaylı hediye kartvizitlikler, masanın üzerinde estetik ve şık bir görünüm yarattığı için özellikle üst düzey yöneticiler tarafından tercih edilir. Kalem veya saat gibi bütünleşik tasarımların üzerine isim veya unvan ekleterek, terfi eden veya yeni işe giren eşinize, aile bireylerinize, arkadaşlarınıza veya yöneticinize zarif bir jest yapabilirsiniz. Hemen şimdi birbirinden kaliteli ve şık hediye kartvizitlik seçeneklerini ÇiçekSepeti üzerinden tek bir tıkla sipariş ederek, sevdiklerinizin yüzünde tatlı bir tebessüm yaratabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.